Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen peteérés serkentő...

Milyen peteérés serkentő módszerek, gyógyszerek vannak akár vény nélkül?

Figyelt kérdés
Amitől több pete is megérhet?
2023. márc. 25. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen vény nélküli szer.
2023. márc. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lenne mar veny nelkul ilyen ?

Tudod mi van veny nelkul ? Vitamin meg Nurofen.

2023. márc. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. A barátcserjére mondják, hogy segítheti a fogantatást, de nem leszel tőle ikerterhes
2023. márc. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Nekem clostilbegyt-et írt ki a doki de aztnem adják csak úgy
2023. márc. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még jó hogy nincs... a closty is veszélyes lehet, ha nem követik nyomon a ciklust.

Ha ennyire nem jön a baba tessék elmenni orvoshoz, endokrinológus és nőgyógyász. Csodára lehet várni, de ha van egy kis gond akkor várhatsz hosszú éveket. Saját tapasztalat, közel 7 év kellett a sikerig...mikor végre normális dokit találtam, másfél év után lett is gyerkőc. A házi módszerek nem sokat segítenek, ha van gond. Nálam pl tünetmentes volt a pajzsmirigybetegség és az IR...ha nem akartam volna babát nem is tudtam volna róla. Sok sikert és ne lustálkodj orvoshoz menni. Nyilván csak tippeled a peteéréshiányt, mert ha ez lenne a gond akkor egy doki írt volna gyógyszert vagy kezelte volna a az okot amiért nincs.

2023. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!