Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aloe First jó e a teherbeesésr...

Aloe First jó e a teherbeesésre? Nincs peteérésem gyógyszerel sem és szeretnénk gyereket beültetés maradt de gondoltam előte kipróbálom

Figyelt kérdés
teherbeesés

2014. jún. 18. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit nem ér teherbeesésre, főleg úgy, hogy gyógyszerrel sincs. Hova gondoltad fújni???

Amúgy pelenkakiütésre meg kisebb horzsolásokra, sebekre tökéletes.

2014. jún. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a gélekre gondolsz amit meg kell inni az sajna nem jó ilyenre úgyan támogatja az inmunredszert de nem lesz tőle peteérésed!! Sőt ha terhes vagy utána nem is szabad inni. Sajnálom!!mihamarabbi babásodást!!A.
2014. jún. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az Aloe First tudtommal nem gél. Én azért kérdezzem, hogy hová akarja fújni? De egyébkén valóban a gélek sem azért vannak, hogy legyen peteérésed. Jobban jársz a beültetéssel!
2014. jún. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! A First másra való, viszont érdemes lenne más foreveres termékeket kipróbálni, amik esetleg segíthetnek, vagy a beültetésnél is jók lehetnének.Sok sikert!
2014. jún. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen tudom hogy nem gél tisztában vagyok vele mert redszeres fogyasztója vagyok.Viszont sokan leverik őket!! Mivel elterjettem a spré mint a gél!!! Azért is gobdoltam hát ha ő is másra gondol.
2014. jún. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy kivizsgálás nem ártana. A multi-maca már több esetben is segített egyébként. Meg vannak még termékek.

Beszélj egy nőgyógyásszal. Az FLP újságban benne kell lennie Dr Németh Endre számának.

2014. jún. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!