Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális ez? Nagyon szeretné...

Normális ez? Nagyon szeretné kisbabaát, de párom még várna vele 1-2 évet. Viszont nagyon idegesít a környezetünkben lévő sok kisbaba.

Figyelt kérdés
Pl. párom testvérének a gyedrekát mikor párom babausgatja, az arcomra van írva mennyire zavar, és ez sok konfliktust szül köztünk.
2010. okt. 7. 13:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

14:33-asnak

Megbeszéltük utána ezt a dolgot, párom tudott utána róla, hogy nem szedtem akkor a fog.gátlót. Először kiakadt, de aztán túltette magát rajta 1 nap alatt. Jaa, és azért mertem megkockáztatni, mert tudtam, hogy ő soha nem hagyna el!

Ennyi.

Viszont most már mindketten akarjuk, majd csak összejön a baba.

2010. okt. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Én az 1. válaszolóval értek egyet. Jó nem beteges a viselkedésed, de nem is igazán normális. Az rendben van, hogy te már nem szeretnél várni,és kicsit zavar, hogy másoknak már ott a baba, ez természetes reakció, de azért az nem szép dolog, hogy veszekszel a pároddal amiatt, mert meri babusgatni a testvére gyerekét. Szerintem ez is teljesen természetes dolog. Az unokahuga/öccse, mért ne dédelgetné azért, mert ő még várni akar a saját baba vállalásával? A kettő nincs összefüggésben. Biztosan szereti nagyon a gyerekeket, és sajátot is szeretne, csak még meg akar valósítani bizonyos dolgokat. 1 év nem a világ, hamar elmegy, légy türelmes. És próbáld visszafogni magad, mert a kapcsolatotok rovására mehet, ha így viselkedsz. Gondolj bele, hogy neked is milyen rosszul esne, ha a barátaid vagy családtagjaid nem örülnének a ti gyereketeknek, mert nekik még nincs.

2010. okt. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Tudom és belétom, h egy így van, csak nehéz megvalósítani, de próbálkozom. Köszönöm! :-)
2010. okt. 7. 14:41
 14/20 anonim ***** válasza:

14:38-as vagyok

És én még annyit fűznék hozzá kedves kérdező, hogy meglátod, szerintem hamarosan a Te párod is szeretné majd, hogy közös gyereketek legyen, még hamarabb mint gondolnád!

És hogy ezt miből gondolom? Abból, hogy az én párom is akkor enyhült meg amikor más gyerekeit babusgatta, előjött benne az apai ösztön!!!

2010. okt. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
85%-os, megvan rólad a véleményem! Nem akarok ítélkezni senki felett, de ez nagyon undorító dolog! A gyerekvállaláshoz 2 ember kell. Ha még várni akar, akkor tartsuk tiszteletben, ne verjük már át a társunkat. És még azt is kihasználtad, hogy tisztában vagy vele, hogy sose hagyna el...hát gratulálok! Mert átvágni a párunkat huu de természetes és normális dolog? Hát elmondanám, hogy nem, írtó gusztustalan és beteges dolog. Szerencsés vagy, hogy ilyen könnyen túllépett rajta.
2010. okt. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, Neked még annyit mondanék, hogy tényleg légy türelmes, és hagyd békén kicsit a párod evvel a témával. Meglátod, minnél kevesebbet zargatod vele, annál hamarabb akarja majd ő is. Tudod hogy van ez, az sose kell amit úgy eröltetnek. Sok sikert, és mihamarabbi gyermekáldást!
2010. okt. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. okt. 7. 14:51
 18/20 anonim ***** válasza:

kedves 14:47-es

Igazából engem erre akkoriban rábeszéltek idősebb nők, hogy ne hagyjam magam, tudom hogy nem volt szép dolog, de féltem attól, hogy soha nem akar gyereket a párom, én pedig nem akartam kimaradni az anyaságból, annyira vágytam a babára. De ez már a múlt.

Most már mindketten akarjuk és szeretjük egymást.

2010. okt. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit mondanék a kérdezőnek h próbáld Te is szeretgetni, játszani Vele :) csak h gyakorolj, ugyanis a gyereknevelés nem egyszerű feladat! Ha nagyobb és megengedik hogy nálatok aludjon "vegyétek kicsit kölcsön"! Próbáld szeretettel fogadni a babákat és akkor a párod is szerintem előbb bele megy baba témába mert így ahogy most viselkedsz csak hátráltatod a dolgot szerintem!!
2010. okt. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

14:47-es és akik hasonló véleménnyel vannak! Igazatok van!!!!!!!!!!! Ez az egyik leggusztustalanabb dolog, mert ez nem véletlenül jött volna össze és nem is közös akaratból.

Az ilyen nőktől HÁNYOK! Ezért általánosít sok férfi, hogy "ilyenek a nők". Kedves férfiak! Azért nem mindenki ilyen. És az idősebb nők meg akik tanácsolták azok vén kurv@k! Szemetek és szétrobbantanak kapcsolatokat. És még jó, ha ezt egy férfi nem tolerálja!

Ez a véleményem!

32/Nő

2010. okt. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!