Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális ez? Nagyon szeretné...

Normális ez? Nagyon szeretné kisbabaát, de párom még várna vele 1-2 évet. Viszont nagyon idegesít a környezetünkben lévő sok kisbaba.

Figyelt kérdés
Pl. párom testvérének a gyedrekát mikor párom babausgatja, az arcomra van írva mennyire zavar, és ez sok konfliktust szül köztünk.
2010. okt. 7. 13:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

És miért akartok várni 1-2 évet még ? mit mond a párod?


Az viszont nem szép dolog hOGY abból csinálsz konfliktust hogy a testvére gyerekét szeretgeti!! Ez elég gyerekes, kicsinyes viselkedés.....

Gondolj bele neked milyen lenne fordított esetben!!! Vagy később egy közeli rokon majd a Te gyerekedet nem szeretgethetné mert a párja féltékeny!


Örülj más örömének hogy majd a tiédet is örömmel fogadják...egy év meg hamar el megy!

2010. okt. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Még az teljes anyaggi biztonságot szeretné a leendő gyerekünknek megteremteni. Nem konkrétan a tesvére gyerekéről van szó, ha egy más gyerekével kerül kapcsolatba, az is rettentően zavar :(
2010. okt. 7. 13:47
 3/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen normális hogy anyagi biztonságot akar legyél kicsit türelmes!! értem hogy nagyon szeretnéd de gondolj arra hogy milyen jó lesz majd egy KICSIT később hogy mindene meg lesz a babádnak!!!


A másik hogy ne féltékeny legyél, hanem büszke rá hogy ilyen jól bánik a gyerekekkel, és hogy majd milyen jó apa lesz! Ne tedd tönkre ezzel a kapcsolatotokat!! Engem nagyon zavarna hogy ha ilyen lenne a párom !

1 év nem a világ vége hidd el !


1-ső válaszoló voltam.

2010. okt. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. okt. 7. 13:53
 5/20 anonim ***** válasza:

Komolyan kedves kérdező, mintha magamat olvasnám!!!

Csak annyi a különbség hogy szerencsére az én párom már akar gyereket, és nem védekezünk!

2010. okt. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Szerintem ez egy természetes reakció a mi esetünkben, hogy nem igazán tudjuk tolerálni a körülöttünk lévő kisbabákat... Ezek szerint nem csak én vagyok hasonló helyzetben és nm beteges a viselkedésem.
2010. okt. 7. 14:23
 7/20 anonim ***** válasza:

14:20-as vagyok

Szerintem nem beteges a viselkedésed egyáltalán!

Főleg így, hogy te mennyire vágysz már babára és a párod meg nem akar, ennél rosszabb nincs is!

Eleinte én is így voltam és titkoltam, hogy nem szedem a fog.gátlót. De hiába nem szedtem, nem estem teherbe.

Viszont most már szerencsére a párom is akarja a babát, csak még nem jött össze! Eleinte ő is azt mondogatta, hogy gyűjtöget pénzt, meg majd lakásba legyen a gyerek...stb.stb. De csak telt múlt az idő és semmi, csak időfecsérelés volt az egész, mert a mai világban nem olyan egyszerű megteremteni mindent ami egy gyereknek kell! Viszont egy gyerek én úgy gondolom még nem a világ, bevállalható. Eleinte kerül költségbe, de utána meg se érezzük! Ezt mondta a párom húga is a párjával. Most 8 hónapos a gyerekük.

2010. okt. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Én vagyok újra!

Manapság az a gyakoribb, hogy albérletben lesz terhes a nő, nem a saját lakásban! Sajnos ez van.

Velem is így lesz, ha összejön a baba, szerintem tutira nem lesz még saját lakásunk...csak sikerülne már a baba.

2010. okt. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Uhh 85 %-os ez nagyon GÁZ hogy titkoltad hogy nem szeded a fogamzás gátlót nem gondolod? nem kellett volna a párod akarata is ehhez? az ilyen nőket ha elhagyja a pasi nem sajnálnám csak a gyereket!!!Mit szólna ehhez a párod ha megtudná hogy átverted?? Miért van ennyi tisztességtelen nő de most komolyan?? utána meg nőj jön fel apa nélkül a gyerek...

Szerintem nem véletlenül nem estél teherbe.......

2010. okt. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nekünk tavaly jött össze a lakás, és még hitelünk sincs, hála az égnek... De párom még így is várni akar vele egy keveset még. De már olyan szintre jutottunk, h én állandóan fújom és csak mondom és mondomneki ezt a baba témát, ő meg már nagyon ideges tőle, mikor megszólalok :( De az számomra nagyon elviselhetetlen mikor kis gyerekeket babusgat :S Remélem hamarosan ő is nyitott lesz teljesen erre a dologra ( mondja h szeretne babát, de még nem most ) Nektek viszont HAJRÁ!!!
2010. okt. 7. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!