Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » BMC, minek a rövidítése?...

BMC, minek a rövidítése? Lombik ügyben kérdezem! Aki oda jár, megírná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 17:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Kedves BMC-s most hol tartasz? Remélem hamar sikerül pocakot növesztened! Úgy látom a BMC-ben gyorsabban haladnak a dolgok mint a SOTE-n. Lehet át kéne mennem.

Lulluly

2010. okt. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szia , a BMC-s vagyok.

Helyesbítek: fél évvel ezelőtt jelentkeztünk be telefonon. Az első konzultáció július 12-én volt, és augusztus teljesen kimaradt szabadságolás miatt. Ha így nézem, egész jól haladunk:-)


Most volt meg a laparom, és kiderült, hogy az elmúlt 4 év próbálkozásunk teljesen fölösleges volt (mármint baba szempontból mert amúgy kellemes:-)) Múlt héten kértem időpontot a BMC-be lapar utáni megbeszélésre. Várhatóan a következő alkalommal már tudni fogjuk mikor kerülünk sorra.


A hormonos hozzászólóhoz: én úgy értettem, hogy a hormonok egy akkori állapotot tükröznek, amikor épp nézik. Valószínű azért ismétlik meg, hogy meggyőződjenek az a hormon mindig eltér, vagy akkor volt egy kiugrása.

Amúgy te is a BMC-be jársz?

Nekem eléggé alaposnak tűnnek, és hálás vagyok hogy odamentem, meert egyből elküldtek laparra ami által kiderült, hogy igen komoly problémáim voltak....

2010. nov. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szia kedves BMC-s. Én a "hormonos" vagyok. A SOTE-ra járok. Még mindig csak a vérvételeknél tartok. Az OK hogy 1x ismétlés, de 2x? Igazából nem lenne baj, ha az orvos elmagyarázné mi miért van. De bunkó, próbáltam kérdezni, de nem lehet, levegőnek néz, flegmán válaszol. 2 napig pityeregtem miután voltam nála. Mások is mondták, hogy ilyen. Esetleg pénzt vár? Na de mire, még nem csinált semmit. Hát tőlem várhatja, ilyen kcsgnek nem adok. Szóval ezért gondoltam jobb lenne a BMC. Ott normálisabbak?
2010. nov. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy a SOTE-n ki az orvosod? Csak mert én is oda járok és még én is a vérvételeknél tartok! Köszi
2010. nov. 2. 15:33
 15/17 anonim ***** válasza:

BMC-s vagyok.

Nem értem miért kéne fizetned? Ha jól tudom a SOTE is támogatott, minden vizsgálat ingyenes. Aki ide kerül az gondolom, hogy már előtte túl van 1001 nőgyógyászati randevún, ami jó esetbe is több tíz ezer forintba kerül. Nem azért mentem támogatottra, hogy fizessek.

Amúgy meg vérvételért?? Én UH-n is túl vagyok meg volt két személyes megbeszélés is de fizetni nem fizettem. Majd készítek valami kozmetikai csomagokat, és azt fogják kapni ünnepek körül, de ennyi (parfüm, krém ilyesmi)

Kissé bunkó lehet a doki. A BMC-be csak elmondta a recepciós, hogy vérvétel, hogy hanyadik nap, de a lapról látni lehetett, hogy mit néznek. Ha gond van, akkor megbeszélés a dokival.

Volt egy megbeszélésem is a Kaáliba. Ott a dokinőnél voltunk, aki nagyon türelmesen elmesélt mindent, hogy mi miért fog történni, mi a menete. A férjemnek is külön elmagyarázott mindent, hogy legyen tisztába a dolgokkal, hogy miért inszem, mikor lombik stb. Az volt a legaranyosabb addig, csak itt is az anyagiak miatt váltottunk. Eddig a BMC-ben semmilyen negatívum nem ért, és úgy gondolom elég alaposan vizsgálnak.

Nyilván mindenhol sokan vannak, ezért a SOTE, Kaáli, BMC meg mindenhol előfordulhat,hogy futószalagként vannak kezelve a betegek, de én ezt már megtanultam elfogadni. Ugyanakkor, itt ha volt kérdésem megválaszolták. Arra sose figyelek, hogy hogyan, az a lényeg, hogy jussak információhoz.

Nálatok mi a gond? és mennyi ideje vártok?

2010. nov. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hormonos: küldenél priviben egy mailt? Adok egy telefonszámot a SOTE-ba ha ott akarod folytatni.

Az az igazsgág, hogy ha váltani szeretnétek, akkor inkább az elején tegyétek meg, mert hiába mondják, hogy nem kell megismételni a vizsgálatokat, úgyis megismételtetik és az megint idő. Amúgy én még ezzel is egyetértek, mert nyilván minden központ a saját embereiben és értékeiben bízik.

2010. nov. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok! A "hormonos" vagyok. A SOTE-ra járok. 2 orvossal találkoztam eddig Dr. Urbancsek János, ő a nagyon nem kedves. A másik Dr. Murber Ákos na ő normálisabb. Remélem legközelebb mehetek hozzá. Privit nem tudok írni, mert nincs nálad a lehetőség.

Lu

2010. nov. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!