Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » BMC, minek a rövidítése?...

BMC, minek a rövidítése? Lombik ügyben kérdezem! Aki oda jár, megírná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 17:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
az elsőre tudoma választ: Budai Meddőségi Centrum
2010. okt. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Fél éve járunk oda, egy lépés van még hátra a vizsgálatokból. Csak pozitív véleményem van. Mások azt mondják, hogy piszok sokan szoktak lenni, valóban reggelente sokan vannak, de nekem még 20 percnél tovább nem kellett várni. Illetve de igen, UH-ra vártam már másfél órát, de azt gondolom ez bele kell, hogy férjen. Csak ajánlani tudom őket!!
2010. okt. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Utolsótól kérdezem, hogy fél évig vizsgáltak???? Ekkora a baj, vagy ez a normális? Én most fogok menni a SOTE-ra, de azért azt reméltem, hogy ennyire nem hosszú a vizsgálgatás része :(

2010. okt. 6. 20:25
 4/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Voltál már azóta a SOTE-n? Én oda járok.

2010. okt. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen, kitöltöttük a 4 oldalas kérdőívet és holnap megyek az első vérvételre.

Te hol tartasz a "folyamatban"?

2010. okt. 20. 07:51
 6/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem megvolt a 4 vérvétel még júliusban, majd a férjem 2 vizsgálata. Ez húzódott sokáig a késői időpontok miatt. Ezután most októberben kellett visszamennünk. A doki azt mondta az első vérvételt meg kell ismételni. Pont aznap jött meg, így 2 nap múlva vettek vért. Aznap megint azt mondta újra meg kell ismételni. Így most várok. Nagyon lassan halad. Írj, hogy mi van veletek!

Lulluly

2010. okt. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Úrég! Hát eléggé elkeserítettél! Én már azt hittem, hogy az első vérvétellel elkap a géplánc és már karácsonykor pozitívat tesztelhetek! :) Na jó, ez egy kicsit túl szép lenne az igazsághoz! És miért kell állandóan ismételgetni az elsőt? Nálatok kinél van a "baj"?

Már annyi rosszat hallottam erről a SOTE-ról, hogy azon gondolkodom elhúzok innen jó messzire! De itt műtöttek augusztusban, ez volt kézenfekvő...

Te még nem voltál máshol?

2010. okt. 20. 13:36
 8/17 anonim ***** válasza:
Szia! Én sem tudom miért kell ennyit ismételni. Azt mondta a doki, hogy megint rossz valami hormon. Na jó, de miért kell háromszor. Ha rossz hát írjon gyógyszert. Bővebben nem beszél hiába kérdezem. Csak annyit mondott hogy nálam van baj egyenlőre hormon, mert ugye csak azt vizsgálták. Ti kértetek már időpontot a férjednek! Ajánlom minél hamarabb! Sokat kell várni, ha nem akartok füzetni.
2010. okt. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ja amúgy az előző voltam. Hát igen azon gondolkodom, hogy átmegyek máshová ha a következő vérvétel után sem történik semmi.

Lulluly

2010. okt. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia, a BMC-s vagyok.

Hat hónapja kezdtem el a kivizsgálásokat. Az a baj, hogy mindent csak a mensi előtti pár napban tudnak csinálni, így ha véletlen kimarad valami miatt az a vizsgálat, újra egy hónapot kell várni. Vérvétellel kezdik, amit a ciklus 3 és 21. napján kérik. Ez tehát egy hónap, de ha épp úgy jelentkezel, hogy mensi végén vagy, vagy a 3. napon túl, akkor várni kell. Aztán ha ez megvan, kapsz időpontot UH-ra, utána egy újabbat HSG-re, miközben a férjedet küldik andrológiai vizsgálatra 2x. Ha a HSG-n rendben találnak mindent, akkor kapsz időpontot megint megbeszélésre és a hogyan továbbra, ha pedig nincs rendben, akkor az akkori eredménytől függően kezelnek tovább. Nekem pl. elzáródás miatt lombik előtt laparral műtenek. Ehhez megint mensit kellett várni, és beleférni ebbe a pár napba. Nyáron szabadság miatt kiesett egy hónap, szóval igen, nagyon időigényes a dolog. A lombik beavatkozásra pedig nagyon hosszú a várolista, nem tudom, hogy az inszemre is, de nem egyik hónapról a másikra várható eredmény sem az tutti.

Mielőbbi babásodást!

2010. okt. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!