Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idövel a teherbeesés...

Mennyi idövel a teherbeesés elött kezdhetem el szedni a gravidát?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én majdnem fél évig szedtem az Elevitet, mire sikerült teherbe esnem. Persze nem minden nap, 3naponta kb.

Szóval bajod nem lesz tőle, de a babának se lesz baja, ha csak teherbeesés után kezded el.

Azzal azért vigyázni kell, hogy a vitaminok étvágyat csinálnak, meg szorulásod is lehet.


Azért merészkedtem írni, mert a Gravida is terhesvitamin végső soron, bár én sose szedtem :)

2008. dec. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
a teherbeesés előtt már 3 hónappal lehet szedni. én kb. 3. hónapja szedem és most érzek/látok változást, ami ha a gravida (és egyéb más terhesvitamin) jótékony hatása is pld. a széklet állapota jelzi, most már beépül a szervezetembe. egyébként tudok olyanról is, aki már egy éve próbálkozik babával és azóta szedi a gyógyszert is. mi egyelőre próbálkozóban vagyunk. csak az idő múlik.
2008. dec. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tervezett előtt érdemes szedni már 3 hónappal.
2008. dec. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!