Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki regota...

Van itt olyan aki regota probalkozik es nemjőn a baba.iletve aki marcius vegere nem vàrja..?

Figyelt kérdés
Volna valaki aki szivesen megosztaná velem a napi tapasztalatait,iletve pete érés figyeles,vitaminok stb.. izguljunk egy picit együtt es szurkoljunk egymásnak :)
2023. márc. 1. 12:14
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Sziasztok! 3 éve próbálkozunk a férjemmel, sokmindent megéltünk,már a kapcsolatunk sínyli, de mindig van remény. Az én szervezetem le volt nullázva, azt kell először helyre tenni, aztán Korai klimaxot is már diagnosztizáltak nálam. Most teljes kivizsgálásra tervezünk menni. Eddigi tapasztalatok és javaslatok, ha még nem csináltad volna: teljes hormonlabor (pajzsmirigy, mellékvese is), nőgyógyászati ciklus 3-5 és 22 napján, Vitaminok közül a D vitamin mehet (én 8000-et szedek), Vitaking Mega1 amiben minden van, ami kell. Magnézium, C vitamin és semmi stressz (a stresszre kortizol termelődik, blokkolja a megtermékenyülést). Egyébként az Irgalmasrendben működik a KCsC, teljeskörű kivizsgálás sorozatot biztosítanak többségében TB-re, ha már régóta próbálkoztok. [link]

Remélem tudtam segíteni.

2023. márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
49%
Nekem a hasonló jellegű kérdésemet 1-2 nap alatt törölték a moderátorok mondván szabályzatellenes pedig mennyi de mennyi ki nem várja kérdés van itt (Én másképp fogalmaztam meg egyébként.) és szerintem ez sokaknak meg azért jó, mert ha egyszerre sikerül, akkor tudnak még utána is diskurálni ha szeretnének. Utolsónak pedig köszi a szép összefoglalót csak ennyit akartam, hátha nem törlik ezt is.
2023. márc. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Mi a véleményetek az E-vitaminrol.,elvileg méhnyálka hártya vastagitasra jo
2023. márc. 2. 12:34
 14/22 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta veletek? :) Én 7.DPO-n vagyok, már nagyon izgulok :)
2023. márc. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem ma 9 vagy 10. Dpo van

. Reggel egy Dávid 10es tesztet csináltam, de sanszos hogy szellemcsíkos.

2023. márc. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Sziaszgok,kedves 11/15 válaszadó, meselnel rola hogy mi alapjan diagnoztizàltak nálad korI klimaxot?menyi idős vagy?
2023. márc. 7. 06:30
 17/22 A kérdező kommentje:
Sziasztok,kinek hogy alakul a hónapja?
2023. márc. 26. 15:24
 18/22 anonim ***** válasza:

Én vagyok az 1-es válaszoló, nekem 1,5 hete pozitív lett a tesztem spontán.


2,5 év próbálkozás és egy sikertelen lombik után. Igazából még mindig nem merem igazán elhinni, főleg azt hogy pont most.

2023. márc. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Szia Gratulálok :))))milyen fajta tesztet csinaltal? ( nálam

Ebben a honapban nemlesz baba :( sajnos megjött. Na majd a kövi honapba :)

2023. márc. 27. 23:13
 20/22 anonim ***** válasza:

One step és facelle. 13.dpo-n csináltam, mindkettőn nagyon-nagyon egyértelmű volt az eredmény.

17.dpo-n már olyan erős volt a tesztcsík mint a kontroll csík.

2023. márc. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!