Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan igazságtalan, hogy a...

Olyan igazságtalan, hogy a menzesznek és a terhességnek is ugyan azok a tünetei! NEM?

Figyelt kérdés

Már egy ideje babát szeretnénk, és minden hónapban várom a csodát.Aztán menzesz előtt kb6 nappal megy az idegeskedés: vajon ez a tünet a mensit jelzi stb.

Aki már teherbe esett mondja már el, mit érzett?? Tudta, hogy a tünetek terhességre utalnak? Vagy azt hitte, hogy menstruálni fog????


2010. okt. 5. 12:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem minden terhesség más de nekem mensi előtt már kb. 1 héttel iszonyatosan fájtak a melleim nem tudtam hason aludni és be is duzzadtak tesztem negatív volt meg is nyugodtam aztán csak nem jött meg de állandó megjön érzésem volt.Mindig mentem wc-re h mos tuti megjött de semmi aztán miután elmaradt rá kb. 3-4 napra lett pozitív a tesztem.Szóval lehetnek előtte tünetek de nekem csak annyi volt a különbség h a melleim sokksl jobban fájtak szinte elviselhetetlen volt.Sok sikert neked!
2010. okt. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!

Még egyenlőre bizonytalan, hogy mi lesz belőle..-majd meglátjuk!!!Most már semmi tünetem sincs...

2010. okt. 8. 12:34
 13/15 anonim ***** válasza:
nekünk két évbe tellett mire összejött a terhesség. nekem nem voltak a menszi kimaradása előtt tüneteim semmi az ég világon. abból gondoltam hogy terhes lettem,hogy egszerűen nem jött meg, a tünetek, émelygés, szagok, stb. az csak ezután kb egy héttel jelentkeztek. mindenkinél más, szorítok neked
2010. okt. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2010. okt. 8. 18:47
 15/15 anonim válasza:

Szia!


Nekem is volt sokminden, amit már a többiek leírtak, de ezeken kívül én még nagyon fáztam is esténként. Ez is gyanús volt :)

2010. okt. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!