Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan igazságtalan, hogy a...

Olyan igazságtalan, hogy a menzesznek és a terhességnek is ugyan azok a tünetei! NEM?

Figyelt kérdés

Már egy ideje babát szeretnénk, és minden hónapban várom a csodát.Aztán menzesz előtt kb6 nappal megy az idegeskedés: vajon ez a tünet a mensit jelzi stb.

Aki már teherbe esett mondja már el, mit érzett?? Tudta, hogy a tünetek terhességre utalnak? Vagy azt hitte, hogy menstruálni fog????


2010. okt. 5. 12:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

szia!

én értelek, nem voltam még terhes, és még nem is tervezek babát a pms tünetei tényleg hasomlóak, volt h paráztam:S

2010. okt. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
32%
nem ugyanazok a tünetei, pl. ha terhes vagy akkor a hasad alja megkeményedik, s ezt te is meg tudod nézni magadnak, és már akkor érezheted mikor meg kellene jönie, azonban ne aggódj lehetsz úgy si terhes, hogy közben menstruálsz:) és ha nőnek duzzadnak a melleid akkkro az is jó jel:)
2010. okt. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszokat. Na a bekeményedett hasról még nem is hallottam..-köszönöm!!!
2010. okt. 5. 13:19
 4/15 anonim ***** válasza:

Én mindkét terhességemről csak a pozitív teszt alapján "értesültem". Semmi különöset nem éreztem közben, csak simán nem jött meg. A tünetek (mellérzékenység, hányinger stb. csak hetekkel később kezdődtek). Igaz, mi nem sürgettük a dolgot, nem csak a baba körül forogtak a gondolataim, gondoltuk majd jön, ha akar. Jöttek is, szinte egyből.


Neked is így lesz hamarosan! :)

2010. okt. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Bízom benne én is, hogy hamarosan így lesz!!!:)
2010. okt. 5. 14:41
 6/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én csak reménykedtem, mensi előtt egy héttel fura szagokat éreztem, (a párom és a fiam nem). Mindjárt megjön érzést, és egyik nap iszonyú hányingerem volt. Vártam is hogy hátha megjön, gondoltam mensi előtti héten ezek még nem lehetnek terhes tünetek. De nem jött meg. És azóta sem. :) Szorítok hogy te is mihamarabb kismama legyél! :)
2010. okt. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Szóval tényleg léteznek a tünetek, már menzesz előtt!!!!!??:)

Gratulálok neked, bízom benne, hogy hamarosan én is a +tesztesek közé fogok tartozni!!Majd nemsokára kiderül!!Bár a jelenlegi tüneteimből még nem tudom, hogy mi lesz belőle...!!!

2010. okt. 5. 18:38
 8/15 anonim ***** válasza:
Amikor egyszer próbálkoztunk peteéréskor, utána a menzesz előtt gyakran jártam éjszaka pisilni, feszült és érzékeny volt a mellem, stb. tisztára azt hittem, hogy sikerült, annak ellenére, hogy görcsölt a hasam is. Aztán negatív volt a teszt és megjött. Így a következő hónapban, szintén próbálkozás után, ugyanezek a tünetek voltak, már gondoltam, hogy ezek menzesz előtti tünetek, kivéve a pisilést, szóval csakúgy teszteltem pár nappal menzesz előtt és pozitív volt:) Úgy gondolom, hogy tünetet bármikor lehet bármilyet produkálni, nem hiszem, hogy menzesz elmaradása előtt lenne biztos tünet, ami a terhességre utalna. Sok nő megérzi, hogy terhes és be is jön, de sokan megérzik és mégis megjön utána és nem terhes. A biztos a pozitív teszt, és, ha nem jön meg (ami lehet biokémiai terhesség), akkor, ha megállapítja a doki, az a legbiztosabb:)
2010. okt. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem nem keményedett be a hasam és erről még én sem hallottam korai terhességnél, pedig ápolónő vagyok.

A menszim késett 2-3 napja és állandóan futkostam a wc re , hogy megjött-e, mert teljesen olyan tüneteim voltak! Először le sem esett, nem gondoltam, hogy terhes vagyok, csak a 3.nap mentem tesztet venni, akkor viszont már biztos voltam benne , de a lényeg, hogy nálam tünetileg nem volt különbség, teljesen ugyanazt éreztem mint mikor megjön.

2010. okt. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
hát sajnos a női test sok tünetet tud produkálni...- nekem most pl. barna pecsételésem van...-sokan írták, hogy utalhat beágyazódásra is, de a közelgő menzeszre is. sajnos nálam az utóbbi lesz...:(
2010. okt. 7. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!