Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek csináltak rőntgenes...

Kinek csináltak rőntgenes átjárhatóságit, és mennyire volt kellemetlen? Nagyon félek.

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 14:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nekem az egyik petevezetőm nem átjárható, tehát fújtak bele mindent, hátha menthető, de ezzel együtt sem fájt túlzottan. nekem a mensi jobban szokott fájni... bár azt hallottam, hogy függ a dokitól és az eszközöktől is, amivel csinálják. szerintem tehát NEM VÉSZES. megjegyzem, gondolom gyereket szeretnél, és a szülés tuti jobban fog fájni... ha a babáért csinálod, hidd el könnyebb.
2010. okt. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem kettő is volt. Nem volt bóditó szuri, az elsőnél semmit nem kaptam, még egy fájdalomcsillapítót sem (Bajcsy) itt el is bénázták, és csak emiatt fájt, tehát Bajcsy-t messze elkerülni HSG szempontból. A második, olyan gyorsan lezajlott, hogy mire észhez kaptam már mondták, hogy kész is van:-) Mindkét oldalon zárt, így elvileg fájni is kellett volna. Szerintem meg sem fogod érezni. Mielőbbi babásodást!
2010. okt. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

szia


Én semmilyen fájdalomcsillapítót nem kaptam. Nekem nagyon fájt, de megérte mert el voltam záródva és ennek a műtétnek köszönhetem a tündéri kislányomat!

2010. okt. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szióka! Én semmire sem emlékszem, mivel elaltattak azzal a szerrel amit intravénásan kaptam. Utána sem fájt semmi sem, csak a kék színű kontrasztanyagot pisiltem ki és persze fel voltam fújódva, de fájdalmam nem volt.

Az ébredés után hazaengedtek, ahol másnap reggelig mint egy lőtt nyúl aludtam, de utána nem volt semmi.

2010. okt. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!