Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ugyanazt érzem most mint...

Ha ugyanazt érzem most mint máskor mensi előtt, csak kicsit erősebben akkor már biztos nem baba?

Figyelt kérdés
Dec 7 volt a mensi első napja, pé óta folyamatosan görcsöl a hasam, ilyen mensisen, meg a derekam leszakad, a folyásom is sok és krémes, fehér. Viszont én mindig ezt érzem pé után a következő mensiig.Csak most kicsit erősebben. Ha most sikerült volna akkor nem szabadna ugyanazt éreznem? Én már teljesen felkészültem a piros betűs napokra! Még 8 nap a nem vártig!
2008. dec. 27. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:

nem bisztos hogy nincsen baba!Hány olyan van akinek menzis érzést tapasztalt terhesen?????????,

a remény csak akkor hal meg mikor megjön addog nem!

2008. dec. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én onnan sejtettem először, hogy összejött a kisbabánk, hogy a nemvárt előtt már egy héttel olyan érzésem volt, mintha meg akarna jönni, pedig máskor csak napokkal előtte csinált ilyet, plusz a melleim nagyon fájtak. Nekem is volt az erős krémes folyásom.Most vagyunk 6,5 hetesek és még mindig van a mensis érzésem. Remélem összejött a babátok. Sok sikert!
2008. dec. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! A qupido teszt elméletileg a beágyazodás másnapján kimutatja a babát, ha gondolod. Egy próbát megér. :) Én amúgy megvártam a mensi napját, és másnap reggel teszteltem.
2008. dec. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, tegnap volt egy kis barnás folyásom, ma meg ilyen sárgás, úgyhogy már nem nagyon reménykedek, neked meg gratula a babihoz, remélem legközelebb nekünk is sikerül.
2008. dec. 28. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!