Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van egy barátnőm,aki azt...

Van egy barátnőm,aki azt mondja nem csalta meg a fèrjèt.Azonban sötèt bőrű afroamerikai gyerekük született.Hogyan?

Figyelt kérdés

barátnőm azt mondja, egyszer èvekkel ezelőtt volt egy ilyen sráccal,az beleèlvezett,de akkor nem lett terhes, viszont felszívodott az agresszív afroamerikai sperma, megváltozott ezèrt a barátnőm genetikailag.Úgy mondja megtámadta a gènjeit.Ès amikor terhes lett,egy magyar barátjától,akkor mègis kijött az afro gèn,ami agresszívebb mint a Magyar.

Nekem ez gyanús,valaki tudja hogy ez lehetséges?Vagy kamu?



2023. jan. 21. 17:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
31%

Afro vagy fekete a hivatalos udvarias megnevezése a rassznak, itthon is.


A néger az olyan, mintha lecig..nyoznál egy romàt.

tiszteletlen.

2023. jan. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
85%

Volt egy ilyen eset vagy 10-15 éve, de lehet régebben külföldön.

Emlékszem nagy port kavart, mert a férfi apaságit kért és válni akart. (hogy megcsalta a felesége) Mire kimutatták, hogy ő az apa és ráadásul az ő génjei hordozták.

Talán a kérdező is látta ezt a műsort és most...

De az ellenkezőjére találtam is példát:

[link]

2023. jan. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
66%

11!


Évszázadokon át a cigány volt a nép elnevezése.

A roma szót csak mostanában találták ki.

Szóval semmi tiszteletlen nincs benne.


A fekete/afroamerikai/néger is tehet bármit,mondhatok bármit rá. Attól még néger marad.

Semmi értelme másnak nevezni.

2023. jan. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
87%
"volt egy ilyen sráccal,az beleèlvezett" és gondolom a szájába, mert úgy veszélyesebb az afroamerikai sperma. Óriási, feldobtad az estém. :D
2023. jan. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Én magyar vagyok. Apukám is anyukám is magyar. Nálunk a családban volt néger nagyon nagyon régen, én örököltem a bőrszìnét. Na nem vagyok fekete, de se napozni se szolizni nem kell. És nem azért mert az akkori felesége génjeit megváltoztatta mert ilyen nincs. Hanem azért mert oda ütöttem vissza amit nem bánok mert nagyon szép. Az én gyerekeimen is látszik de nem annyira mint rajtam.
2023. jan. 22. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
50%
Honnan tudod, hogy afroamerikai? Lehet hogy simán csak afrikai.
2023. jan. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

16!

Hát ez az!

2023. jan. 23. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

16!

Nem tudom,csak azt gondolom így udvariasabb megfogalmazni

2023. jan. 23. 05:09
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
De az nem ugyanaz! Vagy afrikai,vagy afroAMERIKAI. Döntsd el.
2023. jan. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező annyi amerikai filmet nézett, hogy komolyan azt hiszi, hogy az "afroamerikai" az a "fekete" szinonimája. :)
2023. jan. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!