Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem akarja egy doki sem...

Miért nem akarja egy doki sem megcsinálni nekem a lapart? Azt mondják:NEM INDOKOLT!

Figyelt kérdés
Egyik petevezetékem nem átjárható, ezért kértem, hogy ezen segitve, hátha terhes lennék,4 év után. Attól félek, hátha valami összenövés lehet, amit sem a hsg, sem az ultrahang nem mutatott ki. Mindenképp meddőségibe akarnak irányitani, és azt mondják, spontán is összejöhet. Mi nem akarunk meddőségit, anyagilag nem engedhetjük meg magunknak, az idő viszont röpül (34 évesek vagyunk) mit tegyünk?
2008. dec. 27. 10:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én sem értem, miért nem tartja indokoltnak az orvosod a Lap.-t. Nálunk hsg után megtudtuk, csak az egyik p.vezetőm átjárható, ezután rögtön javasolta az orvosunk a meddőségi centrumban a Lap.-t. Egyik sem került egy fillérembe sem, most már átjárható vagyok teljesen és várunk a következő beavatkozásra.

4. válaszolónak: itt bal oldalt a menü alatt keress rá a HSG és Laparoscópia címszavakra. Sok, korábban feltett kérdést dob ki, amikből talán többet megtudsz ezekről...

2008. dec. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!