Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem akarja egy doki sem...

Miért nem akarja egy doki sem megcsinálni nekem a lapart? Azt mondják:NEM INDOKOLT!

Figyelt kérdés
Egyik petevezetékem nem átjárható, ezért kértem, hogy ezen segitve, hátha terhes lennék,4 év után. Attól félek, hátha valami összenövés lehet, amit sem a hsg, sem az ultrahang nem mutatott ki. Mindenképp meddőségibe akarnak irányitani, és azt mondják, spontán is összejöhet. Mi nem akarunk meddőségit, anyagilag nem engedhetjük meg magunknak, az idő viszont röpül (34 évesek vagyunk) mit tegyünk?
2008. dec. 27. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Akkor addig kell menni amíg nem találsz egy olyan dokit aki megcsinálja. Vagy (bár irtad hogy anyagilag nem álltok túl jól) magánkórház.
2008. dec. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

azt nem irtad, hogy mi mást próbaltatok! closty, homeopatie, stb.

nekem felajanlottak, holott nem volt indokolt, tobbet se mentem ahhoz a dokihoz :S

2008. dec. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
na látod én ezt nem értem:3 dokit kérdeztem egymástól függetlenül,egyik sem ajánlotta.Mindketten rendben vagyunk,túl vagyunk már closti+choragon-on is.Meddőség oka ismeretlen-eddig.Ittam gyógyteát is,semmi.Mégis most mivel folytassuk?
2008. dec. 27. 12:56
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

masodik vagyok, meddosegin mit mondanak?

egy ev utan kaphattok beutalot, nektek az meg tobb, mint boven megvan.

amugy kompatibilisek vagytok, vercsoport meg minden ügyileg?

2008. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia, sajnos talácsot ebben nem tudok adni, de ha nem haragszol szeretném kérni a segítséged. Írod, hogy a peteveztéked nem átjárható. Én most állok egy ilyen vizsgálat előtt. Nekünk sajnos egyéb okok miatt nem lehet természetes úton kisbabánk, így várhatóan az év elején beültetésem lesz. Szeretném kérdezni, hogy az átjárhatósági vizsgálat mennyire fájdalmas, mennyi ideig tart?

Köszönöm szépen előre is a válaszod!

2008. dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
masodik vagyok még mindig. elfelejtettem megkerdezni, hogy a férjed kivizsgaltak e. a meddosegit szerintem egeszsegugyi penztar fizeti, mindenkeppen megerne elmenni.
2008. dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hsg-nem túl fájdalmas,kilehet birni.Annak fáj inkább,és ott,ahol nem átjárható.Nekem csak a balon fájt,ahol nem volt átjárható.Betétet vigyél,mert utána vérezni fogsz,meg kifolyik a kontrakszt anyag is belőled.Sok sikert hozzá,és ne félj tőle!:)
2008. dec. 27. 14:15
 8/11 A kérdező kommentje:
A meddőségit se fizeti a tb,csak részben...A gyógyszereket mindenképp zsebből kell fizetni,az se pár ezer:(
2008. dec. 27. 14:17
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

szió! nem tb, hanem egeszsegpenztar. (nekem amig dolgoztam, és a ferjemnek is vonnak le havi x ezer forintot, amit elkolthetsz gyógyszerre, meg ilyesmire, pl 4d ultrahangot is abbol fizettuk ki.. kulonben ott "állna"). ha nektek is van ilyen, érdemes utánanézni, hogy mennyi van a szamlatokon, és abból kifizetni.


a masik megoldás, hogy nem lapart csinaltatsz,hanem ami utana jon (allitolag az ilyen "rasegitéseknek sok fokozata van).

amúgy a férjedet is meg kéne vizsgaltatni, ha ugy talaljak a nodokik, hogy veled félig rendben minden, es vele nem, akkor a lapar felesleges :(

2008. dec. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Férjem is teljesen rendbe van...Volt már közös babánk is,tehát összeférhetetlenség sincs...
2008. dec. 27. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!