Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kellett volna megjönnie...

Tegnap kellett volna megjönnie, ma reggel az ébredési hőm 36,8. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 10:40
 1/8 anonim válasza:
elég valószínű.. : )
2010. okt. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges, az én terheshőm 36,7 volt..van görbéd?
2010. okt. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehetsz. De ahhoz, hogy tényleg mérvadó legyen a mai hőd, mérni kell egész hónapban, mert csak úgy ad rendes képet. Ha mérted, és peteérésed óta magas a hőd, esetleg pár napja még feljebb ment, akkor szerintem baba van. :) Megy a drukk. Írd majd meg, ha tudsz biztosat.
2010. okt. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem csinálj egy tesztet!

Megy a drukk+++++++++++!

Írd majd meg mi lett légyszi!

2010. okt. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké, megírom mindenképp. Amúgy tegnap óta feszül a mellem ezért kezdtem el gyanakodni, meg egy kicsit görcsölök is de nem folyamatosan csak néha érzem, hogy szurkál. Nekem nem szokott fájni a cicim mesi előtt.
2010. okt. 3. 14:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy alakult mára a hőd?
2010. okt. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor elég valószínű hogy baba van a dologban.De csinálj már egy tesztet!:))Írd meg az eredményt is!

++++++++++++++++

2010. okt. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok, csináltam egy tesztet és pozitív lett :)

A második babám lesz, a kislányom nem rég töltötte be az első életévét. Nem bánnám ha most kisfiú lenne, de még egy lány is jöhetne annak is örülnék.

2010. okt. 5. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!