Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokáig próbálkozók: Mi volt...

Sokáig próbálkozók: Mi volt végül a siker tényező? (Teherbeesés)

Figyelt kérdés

2023. jan. 2. 14:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, hogy soknak számít-e, de 18 hónap után jött a lányunk. Nekem azt vált be, hogy eltereltem a figyelmemet, másra koncentráltam, nem arra, hogy sikerüljön. Életmódot váltottam, és fogyni szerettem volna. Nagyjából 2 hónap múlva pozitívat teszteltem.
2023. jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Meddőségi kezelés.
2023. jan. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
7,5 év. Lombikkal sikerült.
2023. jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Mi 3 évig vártunk türelmesen a babára, míg nem kerültünk olyan orvosokhoz akik megmondták az őszintét, hogy már fél év után meddőnek számítottunk a korunk miatt, és már rég elindulhattunk volna ebben az irányban. Na, ekkor elindultunk, jött a sok vizsgálat, stb., és kiderült, hogy természetes úton nem is lehet babánk (apai gondok).

15 hetes kismama vagyok, 3. lombikkal sikerült.

2023. jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Életmódváltás.Ülő munkám volt, amellett napi 1 óra tornát, mozgást vezettem be+ máshogy táplálkoztam.Fél év után jött a pozitív teszt.
2023. jan. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Másfél év után premens tablettával sikerült.
2023. jan. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Egészséges táplálkozás, rendszeres sport, új hobbik. És nem görcsöltem rá, elfogadtam azt, hogy oka van, hogy nem össze. Sokkal kiegyensúlyozottabb voltam.
2023. jan. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
2 év - endokrin doki (emelt metformin adag + nagy adag étrendkiegészítő a pcomra/inzulinomra, amin 1.5 év sport és diéta magában nem segített) + szinte csak babonából egyidejűleg elkezdtem a progeszteron-krémet meg egy ilyen termékenységi síkosítót is használni, 1 hónap múlva lettem terhes.
2023. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%

Én az első fél évben nagyon rágörcsöltem, aztán a 7. vagy 8. hónap már nem erről szólt. Az első fele költözéssel telt, bútor- és dobozcipeléssel, a második felében pedig elutaztunk. Nem is gondoltam rá. Aztán már terhesen tértem haza.

Engem egyébként marhára idegesített a “ne görcsölj rá, akkor jönni fog”-duma, ezért nem is mondom azt, hogy ennek köszönhetően sikerült. A valószínűségszámításban jobban hiszek. :)

2023. jan. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
Endokrinológiai kivizsgálás majd kezelés.
2023. jan. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!