Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokáig próbálkozók: Mi volt...

Sokáig próbálkozók: Mi volt végül a siker tényező? (Teherbeesés)

Figyelt kérdés

2023. jan. 2. 14:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%
Mi olyan haszontalan a válaszomban? Nőgyógyászati javaslatra szedtem a Premens tablettát, ő mondta, hogy a covid leállások miatt hónapokig esélytelen bármi komolyabb kivizsgálásra bejutni, de sokaknál ennyi is elég. 2 hónap után pozitívat teszteltem.
2023. jan. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%

16 hónap után, pajzsmirigy alulműködéssel, doki szerint nem leszek terhes, azért próbálkoztunk, minden hónapban csináltam tesztet peteérésre. 2015 decemberében nem jelzett peteérést a teszt, el is engedtem azt a hónapot teljesen. Január közepén kellett volna megjönnie, nem jött meg, a teszt nem mutatott terhességet (később se, van ilyen), kiderült, hogy spontán peteérésem volt a menzesz előtt 1-2 nappal, két héttel kisebb volt végig a lányom, később fogant, így megvan, hogy miért nem mutatott pozitívat az LH teszt, miért volt végig kisebb 2 héttel.

szóval a válasz, hogy akkor jött össze, abban a hónapban, amikor teljesen elengedtem és elkönyveltem, hogy tuti nem lesz

2023. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, számomra mindenki válasza hasznos volt.
2023. jan. 3. 12:44
 14/17 anonim ***** válasza:

11.

Es a pms tüneteket enyhítette az a tabletta? Nekem iszonyat szokott lenni néha, annyira levert vagyok meg ideges…

2023. jan. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14 tinikorom óta nem volt problémám a pms miatt, így nem figyeltem, erre milyen hatása volt.
2023. jan. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ahhh de jó neked, nekem meg akkor nem volt és 30 felett jött elő. Mindegy kiprobalom, sok jót olvastam róla, és ha teherbe esni is segít az még jobb. Koszike
2023. jan. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hsg
2023. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!