Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi minden nehezítheti a...

Mi minden nehezítheti a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Gyűjtsük itt össze azokat a dolgokat, bármi beletartozhat, amik nehezíthetik a teherbeesésünket!
2010. okt. 1. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs peteérés, rossz spermaminőség, elzáródott petevezetők, rossz hormoneredmények, túl savas hüvely, pco, lelki dolgok... ennyi jutott eszembe
2010. okt. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
stressz, nincs peteérés, Pcos, túlsúly?, pajzsmirigy problémák, férfi problémák, cukorbetegség, petevezető elzáródás, vékony nyálkahártya, 40 év feletti kor,
2010. okt. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

van olyan étel pl. ami nehezíti?

pl. túl sok édesség, túl zsíros ételek??

2010. okt. 1. 12:54
 4/8 anonim ***** válasza:

az étel szerintem közvetve hat, a méreganyagok felhalmozódásával

ha túl sovány valaki, az sem túl jó

rendszertelen menzi, pajzsmirigy problémák, bizonyos gyógyszerek szedése, stressz, pszichés háttér, nem jókor történik a szex

2010. okt. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
dohányzás, túl sok alkohol fogyasztása, túl sok kávé, stressz, gyulladások, nőgyógyászati problémák, spermagondok, hormonproblémák, kóros soványság/elhízás
2010. okt. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Befolyásolja az is aki pl. a lábáról szokott fázni ill. sűrűn van vmilyen húgyúti fertőzése ill. gyulladása.Ált. a lábról fázósóknál a medence tájékán áll meg a hideg ez pedig megkeményítheti a méhfalat, ami miatt nehezebb a beágyazódás vagy némely estekben emiatt nem is történik meg.
2010. okt. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teherbeesést nehezítő ételek közt tartják számon a borsót (természetes fogamzásgátló hatása miatt), a bazsalikumot, oregánót, és az ételízesítőket (a vegetaszerű cuccok).
2010. okt. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Baromság...ne foglalkozz ilyenekkel.

GENETIKA az egész.

Párom és én láncdohányos,sok,stresszes meló,éjszakázás,végig küszködtem az életem hugyúti és gombás fertőzésekkel,mű kaját ettünk mindig,szinte semmi vitamint,mégis összejött a baba elsőre,igaz én leszoktam a cigiről előtte 1 hónappal,leálltam a melóval,és megpróbáltam picit egészségesebb ételeket enni,de most állapotosan is bevágok egy mirelit pizzát ha ahhoz van kedvem,és gusztusom.Ne görcsölj bele,mert a végén az lesz,hogy azért nem jön,mert kávézol.Baromság...sok sikert.

2010. okt. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!