Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Éreztétek már ezt? Lehet,...

Éreztétek már ezt? Lehet, hogy az anyai ösztön ébredezik, mert ott van a pici - csak még nem tudok róla? Játszhat velem a tudatalattim?

Figyelt kérdés

Amikor belefogtunk a próbálkozásba: féltem. Terhes akarok lenni, de valahogy mindig halogatnám...

Most, ahogy közeledek a nem várt menzihez - már úgy érzem, hogy nem bírom, annyira szeretném a babát...(az első próbálkozós hónapban nem éreztem hasonlót)

Így voltam az első terhességemnél is, aztán ott is volt a baba.


2010. okt. 1. 09:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én nem értem most honnan derült ki,hogy a Kérdező terhes lett.(?)

De hogy a kérdéshez hozzászóljak,a helyzet az,hogy kb 1-2 hete Én is ezt érzem,pedig meg is volt rendesen és gyermeket sem tervezünk konkrétan,de valami nevezzük anyai ösztönnek mégis elindult valamiért Bennem, eléggé váratlanul és nem tudom mit kezdjek evvel.Jó olvasni,hogy mások is vannak/voltak ilyen lehetetlen helyzetben.A negatív tesztem a héten megvolt,ciklusom 14-én kezdődött,de azért a jövő héten tervezek egy nőgyógyász,amúgy is esedékes.Nem tudom miért érzem ezt...

2012. nov. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

*"Én is ezt érzem" = mint az első Válaszoló,egyéb terhességi tünetekkel megtűzdelve.


Viszont mint írtam a különbség,hogy eddig nem is vágytam gyerekre.De amióta ez az anyai ösztönféleség megcsapott,kezdtem el azon gondolkodni (hogy ugyan mi lehet ennek a változásnak a gyökere) hogy lehet hogy terhes vagyok és a hormonok terelnek a téma felé...Mert szinte állandóan itt lógok gyereknevelésben és még hótra érzékeny is lettem...

2012. nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!