Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehet tesztelni? Most a...

Mikor lehet tesztelni? Most a ciklusom 31. napján vagyok. általába 30 naposak. De félek h korai a teszt, és csalódnák. Hány nap mulva mutatja ki általába? Akármilyen teszt jó? Ilyen olcsóbbra gondoltam.

Figyelt kérdés
most valahogy olyan érzésem van h nem fog megjönni.nem tudom miért.de semmi folyásom sincs,tök száraz vagyok.hasam nem fáj.de amugy semmi tünetem legszivesebben holnap reggel teztelnék,de lehet az tul k orai,és még ha az is lennék,nem mutatná ki.esetleg valakinek bevált a korai tesztelés?kérlek irjatok.köszi
2010. szept. 30. 08:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Megint utolsó vagyok:


Nekem mind a két terhesség teljesen más volt, ezért nem tudok mire alapozni.Amúgy nekem sincs semmilyen tünetem.Talán annyi, hogy péé után pár nappal esténkén t hányingerem volt, ha ettem ha nem ettem és fel voltam mindig fújódva.Pár napja nem igazán van étvágyam, mindig úgy érzem magam, mint aki már evett és talán kicsit mintha szagokra jobban felfigyelnék.

Az első terhességemnél, már elejétől kezve nem tudtam meginni a kávét és undorodtam az édes kajáktól, meg nagyon érzékenyek voltak a mellbimbóim.

A másodiknál észre sem vettem, csak ugyanúgy fájtak a melleim, mint amikor meg akar jönni, görcsölt a hasam, mindent megbírtam enni, inni még a kávét is.

2010. okt. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
még mindig nem jött meg:)de megint nem tesztelek,még gondolom korai.hisz tegnap reggel teszteltem negativat.de gondolom pár nap mulva kimutatja.remélem.az nem baj ha jött ki pár pattanásom az arcomon?ugyanis az menszi elött szokott:(vagy ilyenkor is lehet?most ez aggaszt.de mindig semmi menszi szerü tünet
2010. okt. 2. 09:06
 23/24 anonim ***** válasza:
Nagyon szorítok! Szerintem pattanás nem jelent semmit...
2010. okt. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
épp most jött meg:(érdekes mert folyás se v olt,meg semmi ami utalna rá
2010. okt. 2. 11:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!