Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehet tesztelni? Most a...

Mikor lehet tesztelni? Most a ciklusom 31. napján vagyok. általába 30 naposak. De félek h korai a teszt, és csalódnák. Hány nap mulva mutatja ki általába? Akármilyen teszt jó? Ilyen olcsóbbra gondoltam.

Figyelt kérdés
most valahogy olyan érzésem van h nem fog megjönni.nem tudom miért.de semmi folyásom sincs,tök száraz vagyok.hasam nem fáj.de amugy semmi tünetem legszivesebben holnap reggel teztelnék,de lehet az tul k orai,és még ha az is lennék,nem mutatná ki.esetleg valakinek bevált a korai tesztelés?kérlek irjatok.köszi
2010. szept. 30. 08:33
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
az ovum 14.-én vagy 15.-én volt.mivel az első negativ nap a teszt szerint 14.-én volt.
2010. szept. 30. 10:34
 12/24 anonim ***** válasza:

Akkor már valószínű hogy a teszt kimutatná, hogy babás vagy.

Sok sikert kívánok!!!

2010. szept. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan tesztelhetsz már holnap reggel, valószínű + lesz!

Írj majd, hogy mi lett!

Drukkolok Neked!

2010. szept. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
nem tudom merjek-e holnap tesztelni.annyit csalódam már.2 éve h nem jön össze.bár igazad lenne,h + lesz.még meglátom,lehet reggel megcsinálom,de legkésöbb szombat reggel.addig kikell mutatnia.és ha mégis negativ lenne,ugye akkor is van remény.hát majd kiderül.
2010. szept. 30. 11:58
 15/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is nyugodtan tesztelhetsz holnap reggel.

Nekem 28 napos ciklusaim voltak, é már a nemvárt előtt 3 nappal kimutatta a 25-ös érzékenységű Lily.

2010. szept. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
ma hajnalba teszteltem,nem tudom hány óra lehetett.de azt irja az első vizelet a legjobb.de sajnos negativ lett:(azért ne adjam fel?lehet tul korai volt a teszt,nincs elég hcg hormon?jó lenne pár nap mulva pozitiv lenne.mindig nem jött meg.sztetek mikor teszteljek megint?mikor érdemes?
2010. okt. 1. 08:47
 17/24 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességemnél csak 10 nap után lett nagyon halvány pozitív.SZóval megy a drukk! Én is pont ebben a cipőben járok egyébként, mint Te.Az ovu után vagyok kb. 8-10 nappal, de semmi tünet se menszire se babára.
2010. okt. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást.igazad lehet.mert egyszer voltam terhes még 2004-be.ami sajnos elment(de ez nem ide tartozik),és 2 hét mulva teszteltem h elmaradt.na akkor kimutatta elég erősen.de lehet másik tesztet is kéne vennem.nem t udom
2010. okt. 1. 11:14
 19/24 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:


Az a terhességem nekem is vetéléseel végződött sajnos, aztán meg lett egy missed ab és most újra próbálkozunk.Remélem összejön a babó nektek is és nekünk is!

2010. okt. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
hát reméljük.bár eléggé elvagyok keseredve,h negativ lett.:(de lehet csak tul korai volt a teszt.de szted ennek ellenéremondjuk 1 hét mulva lehet pozitiv teszt?nincs semmi mensi szerü érzésem.nem fáj a mellem,hasam,semmi.az nem baj?ugy hallottam h akkor is mensi szerü érzés van.vagy nem törvényszerü?ja és mindig száraz vok.az meg sztem jó jel.
2010. okt. 1. 12:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!