Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehet tesztelni? Most a...

Mikor lehet tesztelni? Most a ciklusom 31. napján vagyok. általába 30 naposak. De félek h korai a teszt, és csalódnák. Hány nap mulva mutatja ki általába? Akármilyen teszt jó? Ilyen olcsóbbra gondoltam.

Figyelt kérdés
most valahogy olyan érzésem van h nem fog megjönni.nem tudom miért.de semmi folyásom sincs,tök száraz vagyok.hasam nem fáj.de amugy semmi tünetem legszivesebben holnap reggel teztelnék,de lehet az tul k orai,és még ha az is lennék,nem mutatná ki.esetleg valakinek bevált a korai tesztelés?kérlek irjatok.köszi
2010. szept. 30. 08:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

nem túl korai.

nyugodtan tesztelhetsz

reggel felkelsz pisilsz egy egyszerhasználatos pohárba kb úgy hogy két centi pisi legyen és tesztcsikot vegyél nem kazettásat - szerintem-


ezek is jók:

quickstrip- müller s.márkás

lilly,

x epil



sok sikert neked!

++++++

2010. szept. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Egy 10-es érzékenységűvel tesztelhetsz nyugodtan.

Elvileg már mutatnia kell, ha terhes vagy. Sokaknak már előtte néhány nappal kimutatja, persze ez nem törvényszerű, mert van akinek csak napokkal utána. De egy próbát megér :)

A Qupido tesztet nagyon dicsérik és 10-es érzékenységű.

De a drágább Clearblue digitális is sokaknak előtte már kimutatta.

Drukkolok Neked!!

2010. szept. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.hát nem tudom hogy holnap merjek-e tesztelni.és ha mégse mutatná ki,akkor biztos nem vagyok az,vagy még azért probálkozzak?nem tudom ismeritek-e a discolor tesztet,patikába lehet kapni,és olcsóbb kategória.azt nem tudom hány nap mulva mutatja ki.
2010. szept. 30. 08:46
 4/24 anonim ***** válasza:

kérdezd meg a gyógyszerészeket hogy milyen érzékenységü.

nekik tudniuk kell.


ha úgy érzed még várnod kell várj még egy hetet de szedj legalább folsavat ok?

2010. szept. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
azért 1 hetet nem várok.max vasárnapig.nem is tudtam h ilyenkor a folsav jó.kösz h mondtad.el is kezdem szedni.ha meg már biztosra tudom,akkor veszek elevitet.
2010. szept. 30. 08:52
 6/24 anonim ***** válasza:
Szia!Én discolort használtam!27.napos volt a ciklusom és a 28.napon csináltam a tesztet és pozitív lett!
2010. szept. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok,hogy pozitívat tesztelj!!!!Írd majd meg kérlek mi lett az eredmény ha megcsináltad!
2010. szept. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
köszi a biztató válaszokat:)lehet nem várok vasárnapig vele.majd megirom mi lett.
2010. szept. 30. 09:10
 9/24 anonim ***** válasza:
Nekem is 30 naposak, és én a 30. napon vagyok ma. De a hőmérőzésből gondolom, hogy később volt az ovum, a 19. napon. Szóval várok, hogy legalább 14 nap elteljen, és akkorra nem várom. (Vasárnapra). Lehet, hogy neked is később volt ovulációd.
2010. szept. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj, akkor legalább tudod hányadán állsz!
2010. szept. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!