Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most voltam 5 hetes u. H. A...

Most voltam 5 hetes u. H. A dokim a petezsákon kivül mást nem látott. A szivhang mikortol alakul ki? Aggodom mert már ment el babám.

Figyelt kérdés
2008. dec. 24. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Nyugodj meg,teljesen természetes,hogy még nincs szivhang.Én inkább megvártam a 9.hetet.Olyan 7.hét körültől van szivhang,de tekintettel arra,hogy nem tudjuk a pontos idejét a megtermékenyülésnek,igy inkább a 9.héten menj legközelebb,hacsak nem rendeltek vissza.Ne aggódj!Boldog Karácsonyt!
2008. dec. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyan ebben a cipőben járok én is 5hetes terhes vagyok és egy hete voltam UH hangon és nekem is csak a petezsákot látta a doki!De itt sokan megnyugtattak engem hogy ez normális.szóval szerintem te se aggodj!Am a szivhang a 7-8 hétben alakul ki.nekem is vissza kell mennem majd 3hét mulva!szóval nem szabad aggódni!Boldog karácsonyt és babavárást!
2008. dec. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is 5 hetesként voltam elsőnek visszahívtak 8 hetes koromban akkor már lehetett látni/hallani. Ne aggódj még nagyon picike!
2008. dec. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtato válaszokat.Békés Boldog Karácsonyt kivánok mindenkinek.
2008. dec. 24. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!