Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok 6 hetesen már...

Mit gondoltok 6 hetesen már lesz szívhang?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha pont hathetesen mész talán de elég ha pár nappal fiatalabb a terhesség és akkor még nincs.


Menj inkább a 7-8. héten akkor már tuti van.

2011. máj. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor már kell lenni.
2011. máj. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kivéve ha a váci korházba mész a G.M-hoz és a F.Gy.-hez, mert ők nekem még a gyereket se látták. Bezzeg rá két napra mikor a sürgősségire (vérzés miatt) mentem a B.B látta. 6 hetes voltam. Jó dokit kell kifogni és fizetni, mert rájöttem, hogy különben semmibe vesznek, és ha gond van rádfogják, hogy te nem tartottad be az utasításokat. Bocsi, csak rossz tapasztalatom van azzal az orvosokkal akik először vizsgáltak, és ... mindegy.

Szerintem is várj még vele, hogy tutira lássák. Gratulálok a picihez és drukkolok nektek. Nekem sajnos még meg kell várnom a hat hónapot, hogy a következőnél ne legyen gond, addig meg gyűjtöm a fogadott dokira a pénzt, bár megjegyzem érdekes lesz, mert jövő hónaptól nem lesz munkám.

2011. máj. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

14.26-os .

off.


épp olvastam és ittam ... és félrenyeltem. MI???????????

két doki se! látta a babát??


bár nem vagyok odavalósi de ez megérdemelne egy nagyobb publicitást úgy hogy ne legyen rágalmazás de a dr. rövidítést nem érdemlik meg - ezek szerint-


Keress becsületes dokit !!sajnálom mert a fizetős dokinál is lehetnek durvák.

2011. máj. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már kerestem másikat.
2011. máj. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Baratnom 6 hetesen ment dokihoz es meg nam lattak szivhangot. 8 hetesen ment ujbol es akkor mar volt.
2011. máj. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sumergo ***** válasza:
Ha mindenképp 6 hetesen mész, akkor ne ijedj meg, ha még nem lesz szívhang, mert lehet pont pár órával később indul el a szíve. Ha meg lehet oldani, akkor inkább 1 héttel később menj, akkor biztosan lesz!
2011. máj. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tegnap voltam, pont betöltött 6. héten (7. hét első napja) és még nem volt.. csalódott voltam, úgy emlékeztem, ilyenkor már van.

Vagy lehet, hogy a másik kettőnél kicsit jobban időzítettem. Bármennyire is nehéz, inkább várj egy hetet, úgy gondolom.

2011. máj. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!