Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A partneremmel a menstruációm...

A partneremmel a menstruációm utáni nap szeretkeztünk. Óvszerrel védekeztünk. Az ő állítása szerint nem ment el de kevés váladékot láttam az óvszerben, ami a szeretkezés közben csúszkált. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Nincs hányingerem, de a mellemből folyadékot tudok kipréselni.
2008. dec. 24. 01:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Az óvszerben lévő váladéktól nem esel teherbe, csúszkálással sem valószínű, hogy kijutott belőle...


A menstruáció utáni nap sem teszi valószínűvé, és a folyadék kipréselés sem jelentkezhet az első napokban...


Ne aggódj.

2008. dec. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia azért hogy a melleidből folyadék jön, az nem természetes dolog, ha még nem szültél. Nézesd meg orvossal, mert lehet cisztád is, ami kifakad, és távozik. Én 13 évesen jártam így. Anyám jól meg is vert, mert észrevette a pólómon, és egyből a legrosszabbra gondolt :D.

De elmentem dokihoz, és kiderült, hogy ciszta.

Ami 2 hét alatt felszívódótt.

2008. dec. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!