Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet? Az ovu teszt jó...

Mitől lehet? Az ovu teszt jó vagy a hőmérőzés?

Figyelt kérdés

Megtörtént az ovuláció a 19. napon (hőmérőzés alapján) az ovu tesztek negatívak voltak (lehet, hogy azért, mert clearblue digitális ovutesztet vettem és a leolvasója nem működött és én olvastam le az eredményt, de a leírásban figyelmeztetett, hogy így nem valós eredmény születhet?) ezért vettem egy másik fajtát, ami nem digitális az pedig még 5 napig folyamatosan pozitív volt (22-26. napig) több tesztem nem volt így nem tudom mikor lett negatív. Szóval akkor most mi van? :)

Remélem érthető voltam…


2010. szept. 28. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ovutesztet sose használtam, szóval nem ismerem őket, de annyit tudok, hogy az ovuteszt a tüszőérlelő hormon szintjének emelkedését jelzi, a hő pedig akkor emelkedik meg, ha ténylegesen meg is repedt a tüsző. (Az ovutesztből ez nem derül ki, a hőmérőzés alapján is csak utólag lehet visszakövetkeztetni.)
2010. szept. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, én csak bajlódtam az ovutesztekkel, nem beszélve arról, hogy drága is. Hőmérőzés szépen bejött, amikor leesik a hőm akkor kezd megrepedni a tüszőm és a benne lévő folyadék elkezd szivárogni, ráfolyik a hashártyára ezért hűlik le a testhő, ezt mutatja a hőmérőd amikor lezuhan a hő, innen számolva egy két napon belül kiszabadul a petesejt, de van akinek már aznap, én hiszem, hogy ha hőleesés napján és az azt követő három napban együtt vagytok akkor sikerrel fogtok járni, nálunk bevált.Amikor anno nézték uh-val a tüszőérést, a 11.nap közölte a doki, hogy 21mm-es és ez azt jelenti, hogy vagy ma vagy egy két napon belül kiszabadul, úgy, hogy mindent bele:)aznap nem tudtunk együtt lenni, de másnap és harmadnap igen és így sikerült.
2010. szept. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok és köszönöm! :)
2010. szept. 28. 14:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Én az ovutesztekre hallgatnék inkább, nálam mindig beváltak. És nálad két fajta teszt is kimutatta, hogy később lehetett az ovud, mint a hőmérőzés.

Egyébként, mi volt a baj a ClearBlueval? Én többször vettem olyat, de nem ment tönkre. (A csíkjai tényleg elég halványak, így inkább a kijelzőt vettem figyelembe, de pontos volt mindig.)

2010. szept. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy a negatívak, tényleg negatívak voltak-e, mert mindig, amikor beillesztettem a teszt rudat a digitális leolvasóba "B" hibaüzenetre futott (ha használtad biztos tudod, miről beszélek) és így, mivel nem akartam 6000 Ft-os tesztet kidobni az ablakon, így én olvastam le az eredményt. Ahogy említetted, a pozitívnál mindig halványabb volt a csík így akkor egybe esik a hőmérő eredményével.
2010. szept. 29. 09:23
 6/6 A kérdező kommentje:

Ilyen volt az Clearblue tesztem digitális eszköz nélkül és én ezt vettem negatívnak és az előző 2 nap is ilyen volt a többire nem enlékszem...


[link]

2010. szept. 29. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!