Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb még 4 napom van a nem...

Kb még 4 napom van a nem vártig, de tegnap óta fájnak a cicijeim, illetve a mellbimbóm, ha hason fekszem, ha megnyomom. Terhes lehetek? Talán végre sikerült?

Figyelt kérdés
Egy pici megjön érzés is van, de nem vészes bár menzi előtt már több mint egy héttel érzem. A pé-m óta fehér folyásom van ami mostanában már inkább krémesebb. A reggeli tesztemen megjelent 1-2 percen belül valami lehelletnyi 2.csík de olyan halvány hogy azt mondanám hogy csak képzelődöm vagy szellemcsík.
2008. dec. 23. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Halvány csík is csík! Én is halvány csíkkal kezdtem,mára ugyan olyan mint a control csík.Én minden reggel csináltam tesztet 5 napon keresztül mert anyira hihetetlen volt...De ha te kibirod akkor csak 26.-án csinál egy másikat.Ha baba van akkor már ki fogja rendesen mutatni.Drukkolok

Kellemes Ünnepeket!

2008. dec. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Hát jó lenne ha baba lenne! Akkor a két ünnep között tesztelek. De már annyit csalódtam hogy a szervezetemet sem tudom eldönteni hogy ezek lehetnek-e tünetek vagy sem.

Kellemes Ünnepeket!

2008. dec. 23. 08:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is onnan gondoltam h terhes vagyok h fájtak a cicijeim pedig nem szoktak na meg a folyás..a nem várt napján szerintem kifogja mutatni h babás vagy:)! Drukkolok! Majd írj!
2008. dec. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,

Tudom, hogy azt írják a tesztekre, hogy 15perc után fals az eredmény, de ha az a csík ott van, akkor most is ott van, az első babám első tesztje még most is megvan, és lám kétcsíkos... tiszta fejjel less rá újra.


Amúgy eddig úgy tűnik, szép karácsonyod lesz. Karácsony a csodák ideje:)

Kellemes Ünnepeket

2008. dec. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedvesek vagytok! Akkor 28-án tesztelek újra. Remélem hogy tényleg baba lesz és a teszt is kimutatja.

Amúgy még most is látom a 2.csíkot de szinte alig észrevehető. Remélem csak korai volt a teszt.

2008. dec. 23. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!