Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor osszam meg a jó hírt a...

Mikor osszam meg a jó hírt a családdal?

Figyelt kérdés
Múlt héten szerdán lett + a terhes tesztem, ma voltam uh-on, de még nem nagyon látszik semmi. Jan. 5-re hivtak vissza.Most nagy dilemmában vagyok, hogy várjak amig meglesznek az első uh képek vagy már karácsonykor bejelenthetem?
2008. dec. 22. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én várnék 12 hétig utána tuti a dolog.
2008. dec. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Várd meg a 12 hetet. Én az első terhességemet elújságoltam nagy boldogan 7 hetesen és 10 hetesen elvetéltem. Ez persze nem törvényszerű, de nem véletlenül várja meg szinte mindenki azt a bizonyos 12 hetet.

Én tavaly karácsonykor 11 hetes voltam, de mivel csak január első hetén mentünk az uh-ra magamban tartottam a titkomat, pedig iszonyatosan nehéz volt. De annál nagyobb volt az öröm.

Sok boldogságot, üdv, 5 hónapos kislány anyukája

2008. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Szerintem is várjál még vele egy kicsit. Legalábbis én is hasonlóan jártam mint az előttem lévő. Már csak azért is várj hogy a doki előbb lásson és "igazolt" legyen a terhesség. Én legalábbis a következőnél így fogok tenni.

Sok boldogságot és Gratulálok!!!

Ééés! BOLDOG KARÁCSONYT!!!

2008. dec. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! hány hetes vagy? Nekem az a véleményem hogy ha baj "lesz" ami NEM lesz:)! Az nem azért van mert elmondod! Ha lenni akar anélkül is lesz! De ne legyen! Sok sikert a babaváráshoz:)!
2008. dec. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnos van aki a 20.héten veszti el a babáját:(tehát nem az számít hogy mikor mondod el!!!!!!!!

Üdv. Szorítok!:)

2008. dec. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor mondd el, amikor úgy érzed, el kell mondanod!

Csak pozitívan gondolkodj!

Boldog karácsonyt és nyugodt babavárást!

2008. dec. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is multáét szerdán testeltem +.és én is tegnap voltam orvosnál:) és Jan 5.-ére hívott vissza:) Én most voltam laborba hogy terhes tesztet csináljanak, estére meglesz az eredmény. Mi anyunak szenteste fogjuk elmondani. Kap egy kiscipőt:) és az lesz ráírva hogy nagyinak. Nővérkémnek 25. én Remélem fognak neki örülni.

Boldog és örömteli babavárást kívánok, és

Boldog Karácsonyt!

2008. dec. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kb. 4 hetes vagyok! A magánorvos tapintással megmondta, hogy tényleg terhes vagyok és azt is, hogy nem méhen kívüli, és én hiszem és tudom, hogy nem lesz semmi baj, ezért karácsonykor mondjuk el a szűk családnak a jó hírt. Kíváncsi leszek a reakcióra, ugyanis már egy ideje célozgatnak at unokára :))


Boldog Karácsonyt mindenkinek! (Nekem ez a legboldogabb!) :)

2008. dec. 23. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!