Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Femibion, Elevit vagy valami más?

Femibion, Elevit vagy valami más?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk és terhesvitaminnal kapcsolatban érdeklődnék?
2010. szept. 25. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A Femibion nagyon drága. Az Elevit is simán megteszi. Vagy az is jó, ha te magad juttatsz be folsavat a kaja által. A folsav a lényeg.
2010. szept. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Béres gravida - magyar termék!
2010. szept. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is Gravidát szedtem, mert van benne jód.
2010. szept. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat lányok!

Ha napi 1db grvavidát szedek az elég?Van benne kellő folsav, e-vitamin...stb??Vagyis elég ha csak azt szedem napi 1x??

2010. szept. 25. 11:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Én a Femibiont szedtem, de iszonyú drága. És hozzáteszem a méhlepényemmel gondok voltak, a babám súlya sem volt túl nagy. Most a második babámmal már nem szedem. Most egy teljesen más vitamint szedek amit gyógyszertárban nem lehet kapni. Már most látni a különbséget a két terhességem között....remélem, hogy ilyen problémám nem lesz a másodikkal. :-) De a Gravida, Elevit sokkal-sokkal olcsóbb...ha mást nem azt mindenképpen szedd....:-)
2010. szept. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, elég. Direkt a várandós nő igényei szerint van meghatározva az összetétele. Az elevitnek és a gravidának nagyon hasonló aznösszetétele, de a gravidában van jód is, és az mgyar termék. Én is azt szedtem. Viszont nálam is, meg sokaknál olvastam, hogy hányingerük volt tőle,pl. ha éhgyomorra vettem be, akkor 5 percen belül a wc-be kötött ki... Úgyhogy ha azt választod, akkor azt ajánlom étkezés után vedd be. Lehet, hogy neked nem lenne vele bajod, de biztos ami biztos. :)
2010. szept. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az első 8 hétig a Femibiont szedtem, aztán nem volt a gyógyszertárban, így vettem Elevitet. A Femibion igaz drága, de vitamint az első időszakban a legfontosabb szedni, ezért áldoztam rá.

A Femibiontól folyton hányingerem volt, az Elevittől elmúlt

2010. szept. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én a Femibion800-at szedem már egy éve, mivel már akkor elkezdtem, mikor még csak terveztük. Most már egy ideje a Femibion 400-at szedem. Nekem ez az első vitaminkészítmény amitől nincs hányingerem (korábban szedtem hajra pl.,mindig rosszul voltam), ezért nekem a Femibion egy "jó élmény". De aggódva olvasom, hogy van akinek méhlepény gondjai voltak. Merem remélni, hogy ez nem a vitamin milyenségével függ össze, hiszen ha már szedünk valamit az önmagában sokat számíthat.

A barátnőm most szült egy 3600 g-os kisfiút, kb 6 hetesen kezdett csak folsavat szedni, és utána pedig csak hébe hóba 3 naponta kapott be egy Elevitet. Anyáink pedig semmit nem szedtek, az enyém 50 kilósan szülte a bátyámat 4000 g-mal, engem 3000 g-mal anno. És mindkettőnket hosszú ideig szoptatott. Régen nem paráztak ezen, nem is volt min.

De én is szedem, ha ennyit megtehetünk ez csak természetes.

2010. szept. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Én vagyok a méhlepény problémás, de nyugi szerintem nem a vitamintól van. Csak én dühből nem szedem, mert nem hazudok, de én 150.000 Ft-ot költöttem a Femibionra és mégis voltak problémáim...de nem hinném hogy ettől. Most kipróbálom, ha mást szedek akkor mi fog történni. Szedd nyugodtam...jó vitamin, mert nekünk Pesten a meddőségi központban ajánlották! :-)
2010. szept. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
12 hétig Elevit, utána New Life(csak természetes anyagokat tartalmaz és szülés után is növeli a tejtermelést. Nőgyógyász ajánlásával :-)
2010. szept. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!