Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha barátommal...

Lehetek terhes, ha barátommal eddig csak orálisan szexeltünk (viszont mikor én csináltam neki, nem nyúltam magamhoz. Szóval ezért is lenne abszurd. )?

Figyelt kérdés
de már 5 napja meg kellett volna jönnie, néhány nappal ezelőtt volt egy kevés kb fél óráig, de inkább csak barnás volt, viszont már 2 hete kb minden nap úgy érzem hogy meg fog jönni, ezenkívül picit nőttek a melleim, de nem feszülnek, valamint több lett a a hüvelyi váladék és fehéres is. amit még hozzátennék hogy nagyon szabálytalanul menstruálok már 5 éve.. van mikor megjön időben, van hogy havonta kétszer, van hogy kimarad (csak ekkor még nem aggódtam, mert nem volt barátom).. doki persze azt mondta hogy nem állt még be, igaz ez kb 1 éve volt. tesztet pedig a napokban szeretnék venni, de gondoltam előtte érdeklődnék, előre köszönöm a válaszokat
2010. szept. 24. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
orális szextől nem lehetsz terhes :D
2010. szept. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát ezt eddig én is így gondoltam, de akkor mi ez az egész?
2010. szept. 24. 17:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondtad, hogy nem állt be rendesen a mesid. Ez állhat a háttérben. A melleid növekedését szerintem meg már csak beképzeled. Egy biztos: terhes nem vagy.
2010. szept. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is erre gyanakszom inkább, csak fura, hogy pont terhességre utaló jelek vannak, az hogy a melleim nőttek, más is mondta, de fura is lenne, hogy terhesség miatt nőne, mármint hogy ennyire hamar. De köszönöm szépen a válaszokat, nyugtatóak:)
2010. szept. 24. 18:41
 5/7 anonim ***** válasza:
A mellek egyébként nagyon hamar nőnek terhesség alatt. Kb 6 hetes terhes voltam, mikor a nővérem is, és a autós gyakorlati oktatóm is kiszúrta, hogy mekkorák lettek a melleim, tuti terhes vagyok. Pedig még nem is akartam elmondani :) De még egyszer mondom, tuti nem vagy terhes. Vagy ha mégis, Te vagy a következő Szűz Mária :) (persze ez csak vicc volt, véletlenül sem szeretnélek kigúnyolni :))
2010. szept. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem vagy terhes. Hogy mitől nőtt a melled azt nem tudom, de biztos, hogy nem a terhességtől:) A menzid még nem állt be vagy szimplán stresszelsz, ettől lehet, ne aggódj. Ha nem jön meg, akkor irány a doki, kideríteni, mi áll a háttérben.
2010. szept. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

azt nyilván én is tudom, hogy csak úgy orális szextől nem fogok teherbe esni (szóval Szűz Mária nem leszek :D) csak pl ha véletlenül mégis odanyúltam volna én vagy barátom amire mondjuk nem is emlékszünk... emiatt aggódtam, meg persze a terhességre utaló jelek eléggé rémisztően hatottak, de hál' istennek feleslegesen paráztam, megjött :)

de köszönöm a válaszokat

2010. szept. 26. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!