Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 20 napja voltam együtt a...

20 napja voltam együtt a barátommal és védekezés nélkül szexeltünk de nem ment el belém. Utána megjött de kevés volt és csak 2 napig tartott élénkpiros utána 1 napig barnáztam a hőm. (hüvely) du.36.9 és 37.2 között ingadozott. Lehetek terhes? Félek!

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és a menzim elég rendszertelen volt mindig is, 1 hónap ki kimaradt a két menzim között.Most nemkésett semmit.Az elmúlt hónapban 5 és fél kilót fogytam(ennyig még sose)és eléggé stresszes,ideges voltam.Ez mennyiben befolyásolja a menzimet?A menzim előtt 2-3-4 nappal fehéres nyúlós nyálka folyt belőlem amiből arra következtettem, hogy pé-m van de kiszámoltam és nem az volt.A mellemen látszódnak a kék erek,de nekem mindig is látszódott,de most erőssebben.Tesztet nem merek venni, kérlek segítsetek, hogy tudhatom meg, hogy terhes vagyok e?Nagyon félek, nem szeretnék még babát!!!!! SEMMI TERHESSÉGRE UTALÓ JEL NEM MUTATKOZOTT(se hányinger, sem székrekedés, sem semmi hasonló)

Ezek milyen idő után jelentkeznek?

Köszönöm mindekinek!


2009. ápr. 7. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most komolyan kérdezed? Mi az, hogy nem mersz tesztet venni? Védekezés nélkül szexelni mertél?
2009. ápr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor imádkozz, és hátha válaszol egy hang a magasból, hogy mi újság a méhedben...! :S Vagy mégis elballagsz egy rossmannba vagy tescoba? Nem is rossz ötelt. Akkor a tesztes polcot ne hagyd ki!!!!
2009. ápr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól,hogy nem ment el beléd,az előváladékból még bőven juthatott bentre,amiből aztán szépen abba baba lesz.

Látom elég felkészült vagy a témában,nem leszólásképp,csak nem ártana védekezni,mert csúnya vége lehet.Bosszant már,hogy sok fiatal azt hiszi,h ő úgysem lehet terhes,pedig de.Barátnőm sosem védekezett,egy pasijával sem,meg is lett az eredménye,21 éves és 2 gyerek anyja.

Úgyhogy most,vagyis majd reggel szépen ballagj el egy drogériába,vagy ahol lehet kapni tesztet,megveszel egy drágábbat,ami lehetőleg megbízható nem olcsó vacak,és tesztelsz.Ha nem mered megvenni,beküldesz egy barátnőt.

Ha pozitív lesz ne ess rögtön kétségbe,elmész a dokihoz szépen,megnézeted magad,majd tanácsot kérsz és ha el akarok vetetni hazamész és megbeszéled a szüleiddel.Majd mentek a dokihoz,onnan családügyis stb,nemtudom a pontos menetet,nekem még nem volt szükségem rá,pedig már 20 éves vagyok és anyámék nem tanítottak meg védekezni de úgy látszik mégis volt józan eszem.Nem ellened szól ez,nem azért vagyok flegma csak sajnálom,hogy elrontjátok az életeteket,mert ez nem csak egy egyszerű elvetetem és kész vége dolog,sokkal több annál.Remélem nem vagy terhes,reggel első dolgod legyen elmenni tesztet venni baba,reméljük veled nem szúr ki úgy a sors mint a másik szegény kislánnyal pár kérdéssel lentebb:((

2009. ápr. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Smán lehetsz terhes,én is igy jártam,hogy kimaradt,megjött egy kicsi,és a végén mire kiderült nem lehetett elvetetni,bár én nem bántam meg.nagyon gyorsan vegyél egy tesztet!
2009. ápr. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia teszteltél,mi lett az eredmény?Ha nem szerintem minél elöbb tesztelj vagy menj el dokihoz.de azért ird meg az eredményt.
2009. ápr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!