Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nincs peteérésem. Fogyjak le,...

Nincs peteérésem. Fogyjak le, közölte az orvos, addig nem ad ösztrogénfokozó gyógyszertazt mondta. Már majdnem egy éve próbálkozunk, most megint egy évig fogyókúrázzak? (sosem lesz kisbabám.

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 11:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Menj el pszichológushoz! Tedd rendbe a lelki gondokat, mert ha valaki boldogtalan, s ezért eszik, ezt kezelni kell!

Ne várj csodákat, ha nem teszel érte semmit! Persze egyszerűbb siránkozni, hogy nem jön a baba, más irigyelni, hogy neki kéretlenül csak úgy becsúszott. Nem hiába noszogat az orvos, hogy fogyj le! Persze, hogy azzal kezdi a kérdést, hogy mennyi fogytál. Ha az alapvető feltétel nincsen meg a baba fogantatásához, akkor nem tud mit tenni. Ez olyan, mintha egy 8 éves lány menne orvoshoz, hogy gyereket akar, mikor nem is menstruál.

Mennyi a súlyod, s mit javasol az orvos, mennyi lenne az ideális fogyás? Lehet nem elég a 25 kiló, többtől kell megszabadulnod!

Ha eleve plusz kilókkal esel teherbe, s terhesség során még hízol is, az rettenő veszélyes lehet mind neked, mind a babának!

2010. szept. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
49%
Én is túlsúlyos vagyok és már 2 éve próbálkozunk, eleinte nekem sem volt peteérésem a gyógyszer abbahagyása után, de ez már helyrejött. Engem eddig egy orvos sem traktált azzal, hogy le kéne fogyni. Persze én is tudom, hogy kéne, csak ez nem olyan egyszerű. Hormon vizsgálaton voltál már? Lehet, hogy a kettő összefügg, mármint, hogy valamilyen betegség (pl.PCO) okozza a túlsúlyt is és azt, hogy nincs peteérésed! Ha ezt még nem vizsgálta, csak dumál, hogy fogyj le, akkor szerintem is válts orvost! Van egy barátnőm, neki sem volt peteérése, és annak ellenére, hogy vékony mégis PCO-ja van és diétáznia kell. Szóval szerintem ezt kellene megtudni, hogy van-e összefüggés, nagyon sok kövér nőnek van simán peteérése és esik teherbe, tehát nem törvényszerű, hogy azért, mert kövér vagy nincs peteérés!
2010. szept. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok még annyit, hogy sokszor a fogyókúra sem megoldás, mert van akinek attól marad el a mensije, hogy túlzásba viszi az éhezés és a mozgást.
2010. szept. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
76%
Szia, én 56 kiló voltam amikor kiderült nincs pém, és a férjemmel is gondok vannak, olyannyira, hogy csak a lombik jöhetett szóba, nyomtak hormonokkal, 15 petét szívtak le stb..három beültetés és egyik sem sikerült, de a lényeg, hogy a végére a hormonoktól úgy megzavarodott a szervezetem, hogy pajzsmirigy alulműködésem lett és 101 kilós lettem!!! Nem tudtam fogyni sem, azt mondta endrokrinológus legalább öt év mire a hormonok amiket adtak kitisztulnak a szervezetből, írt fel xenikált egy kis segítségnek, attól zsírt pisiltem szó szerint stb..nem vált be..azt mondták ne kezdjünk újra lombikot amíg kövér vagyok...mondtam is hagyjuk is az egészet a fenébe..szétrepedt a bőröm stb..utáltam magam és azt, hogy nem tudok visszafogyni...utána olvastam pár dolognak a neten, elkezdtem naponta két -három evőkanál búzacsírát enni , joghurtba keverve..és elkezdtem szedni a fagyöngycseppeket,,az úgy rendbe rakta a női dolgaimat, hogy lett pém magától stb....pár hónap múlva természetes úton terhes lettem 101 kilósan:)) egészséges gyermeket szültem :) van remény ne add fel!!!!
2010. szept. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nagyon üöszönöm a bíztatást és a tanácsokat:)
2010. szept. 26. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!