Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruációs ciklus 8. napján...

Menstruációs ciklus 8. napján peteérés? Lehetséges? Ha nem, mi más oka lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szept. 16-án jött meg, eddig hónapok óta mindig a 14. napon pozitív az ovulációs tesztem, eddig még nem jött össze a baba. Ma reggel, azaz a 8. napon erős mellfeszülésre ébredtem, olyan volt, mint peteéréskor, vagy mensi előtt egy-két nappal. A hasam is nyilallgat. Az ébredési hőmérsékletem normális, nem emelkedett, nem csökkent. Ez elvileg kizárja a peteérést. Mitől lehet ez? Rendkívüli peteérés a 8. napon? Ilyen korán?! Nálam okosabbak válaszát várom.. .:) Köszi
2010. szept. 23. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen nem tudok, a kérdésedre válaszolni, mert én sose méregettem a hömérsékletemet meg nem "tudatosan" lettem terhes, DE! a fiammal úgy lettem terhes, hogy a vérzés kezdetétöl számított 6. napon voltunk együtt (25 napos ciklusaim voltak mindig) és ekkor terhes is lettem. Különféle okok miatt abban a hónapban csak ezen az egy napon voltunk együtt, igy csak ekkor lehetett a peteérés idöszaka is.

Igy szerintem nálad is lehetséges, hogy most van peteérésed.


Minden jót kivánok babaprojekthez.

2010. szept. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Van tojcsis nyákod? Nekem ebben a hónapban furán alakult a ciklusom. Késett 2 napot, 1 napig vérezgettem csak (de nem is kellett tampon), utána már csak rózsaszínes nyálka volt 1 napig. Majd a 8-dik napon észrevettem a tojcsis nyákot.
2010. szept. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Az első válasz írójának: őrület, ez nagyon jól hangzik, ... a 6. napon!!! :) Gratulálok! Köszönöm a biztatást! A második válaszoló hölgynek: a fehérneműn nem látszik, de tegnap együtt voltunk, és érezhetően csúszkálósabb érzés volt, mint máskor, különösebb előjáték, vagy nagy mutatvány nélkül... nem tudom, de okt. 13-14-én elválik..., majd jelentkezem, és köszönöm nektek! :)
2010. szept. 24. 11:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező. Mar eleg regi kérdés de akkor sikerult a baba vegul ?
febr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!