Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszeminációról információ?

Inszeminációról információ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Babát szeretnénk már több, mint 1,5éve próbálkozunk, de sajnos eddig még nem sikerült...Túl vagyunk minden kivizsgáláson, hsg-n és minden rendben mindkettőnknél!Most clostyt szedtem a ciklusom elején!Azt mondta az orvosom(magánrendelésére járok amúgy a Forgács Intétzettel van kapcsolatban), hogy megvizsgál, és inszemet javasol!

Kérdésem az lenne, hogy mennyibe kerül?Mikor, a ciklus melyik napján,hogyan csinálják?Magánrendelőben lehetséges ez?Előtte, utána pihenni kell?Akinek van tapasztalata, vagy hasonló helyzetben van irjon!Minden választ szívesen veszek..

Szép estét!


2010. szept. 22. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia ! Nekem volt ,elég tortúrás mire odáig eljutottunk ! Előtte hormonokat kaptam injekció formában vagy 7-8 napig nagyjából azonos időben ,vizsgálatok egymás után stb.. Az utolsó szurim hasba ment ez volt a tüszörepesztő .. Másnap megcsinálták 2 órát pihentem vele ! Sajnos nem sikerült ,rá 5 hónapra magunktól összejött !Sok sikert !
2010. szept. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szívből gratulálok!

Az injekciók előtte az inszemináció része, és mindenki kapja?vagy Te kaptad a hormonjaid miatt??Megkérdezhetem, hogy amúgy miért nem sikerült az elején, hogy inszemig jutotttok?

2010. szept. 22. 20:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia , nekem tegnap elott volt inszeminaciom , 2 eve es het honapja probalkozunk sikertelenul ,

Az inszemet nalunk is vizsgalatok eloztek meg , ferjemnek spermavizsgalat , nekem HSG - amit meg majusba csinaltunk azutan vartunk meg par honapot megadtuk az eselyt hogy magatol sikeruljon , de sajnos nem ugy tortent , igy most szeptemberbe megcsinaltuk az inszemet .

Ciklusom 12. napjan kaptam meg a tuszorepeszto injekciot addig minden masodik nap kovettuk a peteerest UH -n .

Ciklus 13. napjan pedig otthonrol kellett vigyuk a mintat , amit atmostak , centrifugaltak , kivalogattak az " elit alakulatot " :))). Maga a beavatkozas olyan mint egy jo alapos nogyogyaszati kivizsgalas , erzed persze de ki lehet birni , mindent a cel erdekeben .

aztan meg fel orat ott kellett maradnom mozdulatlanul fekudni aztan mar mehettunk is haza .

Az orvos azt mondta nem kell kulonosebben pihengetni , elhetem tovabb az eletemet ugyanugy mint eddig , de en azert a tegnap otthon maradtam es fekudtem egesz nap ,

most pedig kovetkezik a ket het " turelmes " varakozas .

En nagyon nagyon remenykedem es bizom benne hogy sikerul, nektek is ezt kivanom .

Ha van meg kerdesed nagyon szivesen valaszolok.:)

2010. szept. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi a Budai meddőségi centrumba jártunk. Teljesen ingyen volt minden csak az injekciók nem. Nekünk is mindenféle vizsgálat volt az inszem előtt. Nekünk nagyon szerencsénk volt, mert elsőre sikerült! Született egy gyönyörű kisfiunk. Most másodjára meg teljesen spontán teherbe estem! Szorítok nektek! Sikerülni fog!
2010. szept. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Forgács Intézetről csak jót tudok mondani. Hihetetlenül kedvesek, remek szakemberek, és tényleg mindent megtesznek, hogy kisbabád legyen. Nem futószalagon kezelnek, mint egy beteget a sok közül, hanem mindenki kitüntetett bánásmódban részesül, személyre szabott kezeléssel. 3 évig jártam hozzájuk, pontosabban 2007ben mentem el először, mert nem jött össze a baba. Konzultáció, vérvételek, petevezeték-átjárhatósági vizsgálat (fájdalommentes) után megtörtént az első inszem (nálunk minden oké volt, nem derült ki a mi a probléma elsőre), és ma már egy 2 és fél éves kisfiú lett az eredmény. :-) Tavalytól újra próbálkoztunk kistesó ügyben, nem jött össze, elmentem a Forgács Intézetbe, ahol a régi eredményeim elfogadták (tehát nem kelet még egyszer végigcsinálnom a megelőző procedúrát), csak a páromtól kértek spermavizsgálatot. Ezúttal kicsit gyenge lett az eredmény, de belevágtunk. A 3-ik sikertelen inszem után elkezdtem szedni e vitamint és méhpempőt, mert olvastam, hogy az erősíti/vastagítja a méhnyálkahártyát, párom meg első perctől szedte a Maca Vibe-t, ami úgy helyrehozta a kiskatonákat, hogy 95%-os eredményt (ahogy a Forgács Intézetbe mondták: ez már donorértékű :-) ) produkált. :-) És az eredmény itt van a pocakomban: két iker kisfiú, 21 hetesek. :-) Szóval én csak köszönettel tartozom a Forgács Intézetnek.
2010. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, és 40000 egy inszem a Forgácsban + a gyógyszerek 10-15 ezer, 1 x konzultáció 11.000, a vérvétel, ultrahangok, stb ingyenesek. Peteéréskor csinálják az inszemet, előtte ultrahanggal figyelemmel követik hogy hány tüsző érett meg. Én Clostylbegyt kaptam tűszőserkentésre, és inszem után Duphastont kellett szednem tesztelésig. És ha pozitív lett, akkor a 12-ik hétig. :-) Mindkét terhességem abszolút problémamentes lett. Inszem után mindig pihentem egy napot, de nem kötelező, van aki azonnal visszamegy dolgozni.
2010. szept. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Injekciót pedig csak 1x kellett beadnom, a tüszőrepesztő szurit (Pregnyl 5000), ami biztosította hogy az inszem napján repedjen meg a tüsző. Ezt pontos órában kellett beadni, mindig mondták előtte, mikor tegyem. Hasba adtam be magamnak, vékony tűvel, így nem fájt.
2010. szept. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!