Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszeminációról (tapasztalatok...

Inszeminációról (tapasztalatokat) írnátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!2éve szeretnénk babát. és minden rendben velünkj, DE valamiért mégsem akar jönni a baba...:(Túl vagyok kétinszemen, de egyre jobban nem értem, hogy mi is van!Van akinek inszemből lett babája?Hányadik inszem sikerült?Az inszemet a ciklus hányadik napján csinálták?Nekem a 12 ill.13.napján (28-30napos ciklusaim vannak), de talán korai volt...(tüszőrepesztőt kaptam előtte, lehet mégis korai volt?)Minden válasznak örülnék, irjatok tapasztalatokról, és adjatok reményt...
2011. jan. 19. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt 3 vagyis 3x 2 nap, de nem sikerültek. Helyette volt 2x spontán méhenkívüli terhességem. Ebből az derült ki hogy a petevezetékeim nem jól működtek, ill nem voltak teljesen átjárhatóak (az átjárhatóságin mindent rendben találtak)

Úgyhogy mi már lombikra járunk.

Azon ne agyalj, hogy nem megfelelő napon volt, gondolom a dokid uh-on figyelte a peteérésedet.

Persze, van akinek sikerült inszemmel teherbe esni.

Ne keseregj, nagyon sok lehetőség van még előtted!!!!

2011. jan. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem akarlak elszomorítani, de se nekem, se a barátnőmnek nem sikerült 5 alkalommal. HA most kezdeném megint, biztos, hogy egyből a lombikra mennék. Szinte ugyanazt a kezelést kaptam ott is, csak nagyobb az esélye a teherbeesésnek. Igaz, nekem az sem jött össze (viszont, most, 3 év után úgy néz ki, hogy spontán sikerült és ha hiszed, ha nem, valószínűleg azért, mert egyáltalán nem foglalkoztatott a kérdés és egyáltalán nem görcsöltem rá). Szorítok neked, hogy sikerüljön, de ha tudod, mielőbb keresd fel valamelyik meddőségi központot! Sok sikert!!!
2011. jan. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi lányok!

Jaj, ezen már túl vagyok, a Forgácsba járok és párhuzamosan magánrendelésre is.Ugyan semmi bajom, de most mégis látott az orvosom folyadékot a bal petevezetőmben, így valószinűleg laparoszkópiás műtétem lesz amitől félek is , de kedden megyek orvoshoz emiatt...csak azt hallottam, hogy ezután valószínűleg lombik marad..

2011. jan. 21. 17:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem második sikerült. Páromnál minden ok, nálam nem voltak peteérés, de nem kellett injekció sem, clostyt kaptam Tapolcán. Előtte kellett átjárhatóságit csiáltatnom (pedig alig 1 évvel előtte spontán fogant babánk volt, csak sajna elment), és én még csináltattam egy inzulin rezisztencia vizsgálatot a mensmentisben. Ezt csak a saját megnyugtatásomra, mivel hasonló testalkatú, (egyáltalán nem molett) nálam 10 évvel fiatalabb barátnőm a 2 sikertelen inszem után volt ilyen vérvételen és kiderült, hogy rezisztens. Kb. másfél hónap gyógyszer szedés után spontán jött náluk a baba.

Sok sikert neked!

2011. jan. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Mindenkinek minden jót és jó egészséget kívánok..:)

2011. jan. 24. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!