Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Befog erősödni? Tegnap csinált...

Befog erősödni? Tegnap csináltam ovu tesztet ami halvány, azaz negatív. De ha már látszik akkor befog erősödni a napokban? Vagy maradhat ilyen halvány?

Figyelt kérdés
Ha nem lenne lassan pé-m akkor teljesen fehér lenne nem? Ez az első hónap, hogy használok ilyen tesztet, nem nagyon értek hozzá...
2010. szept. 22. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen elvileg legalább olyan erősnek kell lennie, mint a kontroll csíknak. Nekem sosem lett olyan erős, és mégis terhes lettem. de valamennyire azétz változott.
2010. szept. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt olyan erős mint a kontrollcsík,hiába kellene hogy az legyen.Mégis volt ovum valószínű,a görbéből látom,hogy akkor volt,amikor az ovuteszt is mutatta.Nekem úgy szokott lenni,hogy ovu előtt néhány nappal,nem is látszik a csík,majd kicsit halványodik,aztán pedig erősebb lesz,de olyan nagyon sosem.Először amikor csináltam,vártam hogy majd napról napra erősödik,aztán pedig egyszer csak nagyon erős lesz,de nem így lett.Már tudom,nálam mi számít pozitívnak.
2010. szept. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor majd meglátom, hogy ma erősödik-e. Köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 22. 14:15
 4/4 ketteske ***** válasza:
Elvileg nagyon nehéz elkapni azt a pillanatot, amikor csúcson van az lh szint. Van, aki naponta többször is tesztel, hogy biztosra menjen. Nekem sem szokott mindig ugyanolyan erős lenni a 2 csík, de már 2x terhes lettem, szóval így is müködik. És igen, erősödnie kell.
2010. szept. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!