Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet az hogy én nem...

Hogy lehet az hogy én nem leszek terhes megszakitásos módszerrel, de sokan igen? Elvileg nincs semmi baj velem fiatal vagyok.

Figyelt kérdés
2022. júl. 21. 17:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%
Egyetertek, akik igy teherbe esnek ott a pasi nem szallt ki idoben. 4 azonnal fogant es tervezett gyerekem van, 12 eve megszakitasozunk. Semmi bajod nincs, nyugi.
2022. júl. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
14%
Szegény pasik,sosem lehet igazán jó nekik a végéig.
2022. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
23%
Hát amúgy ez az. Szegény pasi egyszer sem tudja végig csinálni, gratulálok. 👏👏👏
2022. júl. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ez az addig jár a korsó a kútra.. esete


Kollegámék 25 évig csinálták.. amikor akarták lett 1-1 gyerek, aztán amikor a nagy 15 lett akkor veütött a krach.. terhes maradt az asszony.



Pedig sokat hencegett, hogy csak jól kell csinálni meg huuu meg haaah


( én sem esek teherbe mellette, vagyis eddig még nem sikerült.. évek ót megszakítunk, mert nem gobd, ha jön, de jelenleg ezt a sorsra bízzuk, nem terv.. mind2 gyerek hamar összejött és a kettő közt is megszakítottunk… de tudom, hogy benne van a pakliban.. vélhető - érzem; plusz naptár- peteeréskor azért használhnk gumit

2022. júl. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
66%
Hogy lehet így élvezni a szexet, hogy a nő attól retteg, hogy terhes lesz esetleg, a pasinak meg fejben azon kell agyalni folyamatosan, hogy még moccanhat-e egyet, vagy már rántsa is ki? Ráadásul akkor nem is igazán lehet olyan, hogy a nő van felül, és “kiprovokálja” a másik orgazmusát… Remek szex lehet.
2022. szept. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15

Ez az. Borzalmas.

2022. szept. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!