Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet az hogy én nem...

Hogy lehet az hogy én nem leszek terhes megszakitásos módszerrel, de sokan igen? Elvileg nincs semmi baj velem fiatal vagyok.

Figyelt kérdés
2022. júl. 21. 17:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Miért akarsz megszakítással teherbe esni? 🤔
2022. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Attól, hogy fiatal vagy lehetsz meddő, és a párod is...

Ha megszakítás nélkül vagytok együtt 15-20% a valószínűsége a terhességnek egy ciklusban, nyilván ezt maximálni csak peteérés követéssel lehet, ti akár ezt mindig elkerülhetitek. Azt, hogy van -e az előváladékában spermium, azt csak biológus tudná megmondani, vagy van, vagy nincs, és sokaknál a megszakítás úgy zajlik, hogy upsz, bocsi ez becsúszott.

2022. júl. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Négy eset lehetséges: (1) semmitől sem lennél terhes, meddő vagy (2) ügyes a pasid (3) a pasid terméketlen (4) eddig szerencséd volt.
2022. júl. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
74%
Azok, akik így esnek teherbe valójában elrontják a megszakítást, tehét a pasi későn veszi ki, és az első 1-2 löket sperma a hüvelybe kerül.
2022. júl. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Azok a terhességek általában úgy jönnek létre, hogy mégse annyira időben húzza ki. (Ha ez vigasztal, én se lettem.)
2022. júl. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Én se lettem az megszakítással. Amúgy meg elsőre igen nélküle.
2022. júl. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Mi is megszakítással védekeztünk évekig és működött. Egyetértek a 2 előttem szólóval.
2022. júl. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Mi is így védekeztünk 7 éven keresztül. Teljesen abban a hitben voltunk, hogy tuti van valami bajunk. A fiunk meg elsőre megfogant, amikor már éles lövészet volt. (Mielőtt valaki nekem esik, mi házasok vagyunk, és nem zavart volna minket, ha a tervezettnél előbb jön)
2022. júl. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%
8, csakhogy ezzel megerősítést adsz azoknak az idiótáknak, akik azt hiszik, hogy a megszakítás védekezésnek számít és ezeknél igenis nagy jelentősége van annak, jókor érkezik-e a gyerek. Azt meg inkább amúgy sem hirdetném, hogy nem voltatok képesek 7 éven at védekezési módszert találni és inkább a pasid szívatta magát a Hatvannál kiszállunk “módszerrel”. Szívesen. 🤦‍♀️
2022. júl. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ne veszekedjetek.

Köszönöm a válaszokat. Megnyugodtam picit.

2022. júl. 21. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!