Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor menjek orvoshoz? Nov...

Mikor menjek orvoshoz? Nov 12. én volt meg. De pé csak dec 5. -én volt, dec 16. -án volt a tesztem elöszőr pozitív.

Figyelt kérdés
2008. dec. 20. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:

kb. január elején szerintem,mert akkor kb. 6hetes leszel,ha minden igaz. Akkor már lehet szívhangot hallgatni :) Ha előbb mész és nincs még szívhang vissza fog rendelni,mivel akkor még nem tudja biztosra hogy élő magzatról van-e szó! és ez nagyon fontos!

De valaki rögtön siet a dokihoz,ahogy pozitívat tesztelt,de ált. ilyenkor még nagyon semmi sem látszik :(

2008. dec. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha választani szeretnél orvost, akkor már megkeresheted. Vannak dokik akik csak pár hétre rá tudnak időpontot adni pláne, hogy itt vannak az ünnepek. Lehet, hogy már be kell jelentkezni, hogy Januárra időpontot kapj.
2008. dec. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! 5.hét 3 napos vagy! HA pénteken mész dokihoz már szívhang is lesz:)! Gratulálok:)!
2008. dec. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
JA kari lesz de akkor utána hétfőn menj!!!
2008. dec. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De szép Karácsonyi ajándék! GRATULÁLOK!!! Szerintem is január első hetében menj dokihoz, de már most felhívhatod! Sok boldogságot!!!
2008. dec. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!