Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha fogyókúrába kezd valaki és...

Ha fogyókúrába kezd valaki és elég sokat kéne leadni nem gátolhatja a teherbeesést? Vagy épp hogy segíti?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 17:09
1 2
 11/15 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én drasztikus fogyókúrával fogytam le tavaly 3 hónap alatt 12 kilót, a mensesem óramű pontossággal érkezett közben is. Az utána következő két hónapban két sikertlen inszem, majd a rákövetkezőben spontán baba. Akkor abbahagytam a diétát, és nem sokkal későb elvetéltem. Azóta kiderült, hogy van egy kis IR, és pajzsmirigy problémám, mindkettő okozhatta a vetélést, illetve gátolhatja a teherbeesést. Ha 1ébként egészséges vagy, akkor szerintem mindegy, hány kiló. Ha pedig anyagcsere gond miatt híztál meg, akkor nagyon sokat javít a helyzeten a fogyás. Voltál már endokrinológusnál?

2010. szept. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
nem voltam.( De volt vérvétel, néztek hormont uh minden ok. Vagy is úgy tűnik. Ciklusaim pontosak és van peteérésem is. Ezt uh al követtük. De 130 kg ról kezdtem most a fogyást. Ez rengeteg:( NEm is csoda hogy nem sikerül. Reménykedek benne hogy lesz javulás ha lefogyok, mert hallottam már ilyet.
2010. szept. 21. 12:57
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan fogj bele a fogyókúrába, aztán ha terhes leszel közben, abbahagyod.
2010. szept. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszi: aranyos vagy. Már bele fogtam:) Már lement 5 kg. NEm is fogyás csak a cél, hanem az életmódváltás. Kihagyom a sok szennyet amit eddig magamba tömtem.És remélem hogy a picike lesz a jutalmam.
2010. szept. 21. 13:07
 15/15 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én is azzal kezdtem, hogy hormonok. Azt mondták, minden rendben. De a lényeg a terheléses vércukor és inzulin, azt pedig nődoki nem kéri sajnos, pedig nagyon be tud kavarni! Amíg az nincs meg, addig nem vagy rendesen kivizsgálva. Nekem is azzal volt gond, még akkor is, miután megszabadultam az összes fölös kilómtól.

2010. szept. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!