Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha fogyókúrába kezd valaki és...

Ha fogyókúrába kezd valaki és elég sokat kéne leadni nem gátolhatja a teherbeesést? Vagy épp hogy segíti?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 17:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha drasztikus a fogyókúra, akkor az gátolja. Barátnőmnek mikor keményen fogyózott 3 hónapig meg sem jött a menstruációja.
2010. szept. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A túlsúly nehezíti a teherbeesést, illetve vékonyabban könnyebben ki lehet hordani a terhességet.

Ha választasz egy kiegyensúlyozott diétát, ami lassú fogyást eredményez, mellette szeded a magzatvédő vitamint, így nem lesz semmi gond, ha közben terhes leszel.

Bár ha nekem sok feleslegem volna előbb leadnám és csak utána kezdeném a baba projektet.

Bárhogyan is teszel, sok sikert hozzá!

2010. szept. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszi. LEealább 30 kgt kéne leadnom. Már 5 lement. Nem drasztikus a fogyás de nekem lesz könnyebb. Azért nem védekezünk közben:) Hátha
2010. szept. 20. 17:55
 4/15 anonim ***** válasza:
Én 20 kilót adtam le 3 hónap alatt, szinte meg sem jött.
2010. szept. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
hú az nem jó:( nekem most állt be 31 napra eddig 35 volt. de nem tudom mi lenne a jobb:( teljes káosz van
2010. szept. 20. 19:19
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

én szülés után 9,5 hónappal kezdtem a Norbis diétát, még szoptattam is mellette+naptár módszerrel számoltunk is, hogy mikor kell óvszer, és így sikerült teherbe esnem. Tehát a várandósság első 6 hetében 8 kilót fogytam.

Az én kicsim nagyon akart jönni, mert rendesen kicselezett bennünket:)

2010. szept. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
gratulálok hozzá:)))sajna mi már 11 hónapja várjuk de nem sikerült. így most a diétát részesítem előnyben. És hátha a kis drágánk majd így fogan meg
2010. szept. 20. 20:41
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia

Én június-júliusban fogyóztam, 12 kilót adtam le. Augusztusban megfogant a babánk.

2010. szept. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi 3 éve próbálkoztunk, addig 91kg voltam, 6 sikertelen inszeminációval... Majd elkezdtem szedni terhesvitamint (Gravida, Elevit), 2 hónapig, amitől híztam 7 kg-t, nagyon zavart, drasztikus fogyókúrába akartam kezdeni, de a hízás után érdekes módon egyből terhes lettem spontán... 98 kg-san, és semmi gondom nem volt, már 1 éves a babó.
2010. szept. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
na pont ezek azok a dolgok, amik miatt nem tudom mi a helyes. De azt tudom, hogy erre a súlyra nem vállalhatok gyereket. Tehát marad a fogyás, és a reménykedés. Gratula a babához:)
2010. szept. 21. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!