Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhnyak helyzete menstruáció...

Méhnyak helyzete menstruáció előtt terhesség jeleként?

Figyelt kérdés
Aki vette már valaha a bátorságot és megnézte, hogy milyen a méhnyaka helyzete menstruáció előtt, tudna nekem írni tapasztalatot? Csak halkan jegyezném meg, hogy ez már rég nem tabutéma és sok szakértő javasolja az ilyesféle önvizsgálatot. Én vettem a bátorságot és eszerint nekem fent van, és nem érzem puhának. Holnap kellene megjönnie, de lehetséges, hogy baba van.....

2022. jún. 13. 13:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Szia 10-es! :-)


Még nem jött meg,tegnapra vártam. Vannak mensiszerű tüneteim (derékfájdogálás, enyhe görcsölés), el is könyvelem mindig, hogy na, most fog megjönni, stb., de aztán mégsem. Pici barnázás van csak, de az egyébként is elő szokott fordulni nálam menstruáció előtt. Szóval nem tudom. Hétfőn full negatívat teszteltem, így most nem bajlódok újabb teszttel, inkább várok még. Az is lehet, hogy a pé-m később volt, mint gondoltam és ezért nem jött még meg.

2022. jún. 15. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!