Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az orvos szerint nincs...

Ha az orvos szerint nincs peteérésem, akkor nekem már soha nem lehet babám?

Figyelt kérdés

2000-ben volt egy abortuszom és egy petefészek cisztám. Elmentem a dokihoz és mondtam neki, hogy babát szeretnék. Azt mondta, hogy hiába van havi vérzésem de nincs peteérrésem. Nagyon elvagyok keseredve:(Nekem akkor már soha nem lehet babám? :(

Mit szedjek, hogy legyen peteérrésem?


2008. jan. 1. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

a dokik először ebben az esetben a closttilbegyt nevezetű készítményt szokták felírni a peteérés elősegítésére! Egyébként az, hogy most épp nem volt peteérésed még nem feltétlenül jelnti azt, hogy nincs sosem!!!

A www.babatervezok.otthona.net-en nagyon hasznos infókat találsz mind peteérésjelző tünetek ügyében, mind pedig természetes szerekről amik előszegíthetik a peteérésed! Fel a fejjel, nincs semmi gond hidd el!!!

2008. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el egy másik orvoshoz, aki mindent elmond, nem úgy mint a mostani!

Nem jelenti azt,h ezentúl nincs peteérésed.. Van olyan,hogy néha csak megjön, peteérés nélkül.


Fel a fejjel, és sok sikert!

2008. jan. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolj azokra a nőkre, akikről már lemondtak az orvosok több éves kezelésre-járogatás után, vagy csak "pusztán" petefészek gondok miatt (petevezeték elzáródás vagy ciszta), aztán meg mégis teherbe estek természetesen úton. A remény az mindig meg kell hogy legyen, bízzál magadban, és hogy a természet veled sem tesz kivételt. Ha már te sem bízol, ki adna bármilyen esélyt?

(a sógornőmet műtötték jó pár éve cisztával, majd kiderült, az egyik petefészkét távolították el - műhiba. A megmaradt petefészek is "gyanús" volt a dokinak, de ahhoz nem nyúlt, viszont kijelentette, nem lehet gyermeke. Azóta két egészséges, gyönyörű gyermek anyukája, természetes úton!!)

2008. jan. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem feltétlenül keress egy másik dokit, lehetőleg minél hamarabb! Még akkor is, ha a mostanival meg vagy elégedve.
2008. jan. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!