Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki milyen segítséghez fordult,...

Ki milyen segítséghez fordult, akinek sokáig nem sikerült teherbe esnie, és eredménnyel járt?

Figyelt kérdés
Májusban missed ab-om volt! Az lehet egy remény,hogy már sikerült spontán teherbe esnem? Véleményekre lennék kíváncsi!
2008. dec. 19. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
www.keruletivedonok.hu
2008. dec. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem sajnos volt 5 missed ab-m. Az első esetben azt mondták, hogy ez előfordul. A második után már elküldtek genetikai tanácsadásra ami kb 3 percig tartott.

Az akkori dokim kért egy vérvételt ahol azt nézték, hogy átestem-e bizonyos fertőzéseken. A harmadik után orvost váltottam. Ő már duphastont adott a negyedik terhességnél. Sajnos az sem segitett, idén februárban volt az ötödik elhalt terhességem és végül Czeizer Endrénél kötöttünk ki. Több vizsgálatot is csinált amiből kiderült, hogy alacsony a progeszteron szintem és két génemmel is probléma van. De mindenre van megoldás.

Most tartok a harmadik nődokinál aki clostilbeggyt adott és most úgy néz ki, hogy két napja késik a mensim. A tesztem reggel még negativ volt. Remélem boldog karácsonyom lesz az idén.

Mindenképpen járj utána, hogy jók-e a hormonjaid.

Nálam végeztek hysteroskopiát is.

2008. dec. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!