Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha kéőn volt pé-m 20-21....

Ha kéőn volt pé-m 20-21. napon, honnan számoljam hány hetes terhes vagyok? Nov.15 volt meg utoljára

Figyelt kérdés
2008. dec. 19. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
A terhességet mindig az utolsó mensesed első napjától számolják, tehát te most 6 hetes terhes vagy (függetlenül attól, hogy a fogantatás kb 3-4 hete történt meg, ez egységes mindenhol)
2008. dec. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7 hetes
2008. dec. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
gyakorlatilag 2 hete történt a fogantatás most lett a teszt pozitív ma vagyok pé után a 14. napon akkor is így számolják mert igy kéne a dokinak látnia hogy van szivverése,de ugyse fogja.Ilyenkor mi van?
2008. dec. 19. 13:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia,

Ilyenkor is meg tudja állapítani a terhességet, és megmondja sacc mennyivel kisebb időre, azután pedig visszarendelget. Ha látja a szívhangot, akkor továbbküld a terhesgondozóba. Ezen ne aggódj.

Igazán egy picit lehet csak a szülést fogja befolyásolni.

Boldog babavárást

2008. dec. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szio!


Gondolom mar voltal orvosnal, az en menim nov 14-en volt utoljara es aug 21-re vagyunk kiirva.

Hogy viseled a terhesseget?

2009. ápr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Mi jól vagyunk!:)

Hát papiron aug 22.Most kicsit parázok mert a méhlepényem már I.Fokban éret és a dokimmal még nem taliztam hogy megkérdezem ez menyiben fogja befolyásolni a szülés időpontját.

Te hogy viseled?Érzed már mocorogni a babót?Kisfiú vagy kislány lesz?

2009. ápr. 8. 09:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Szio, bocsi, hogy ennyire keson, de valahogy elsiklottam!

Ugyebar mar a 33.hetben tartunk, nagyon jol vagyunk, de azert alig varom, hogy a kezemben tartsam a fiam!

Veled mi ujsag? Elorehoztak a terminusodat?

2009. júl. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Doki szerint már nem birjuk sokáig...most vagyunk a 35.héten tegnap voltunk ctg-n.És ott mondta a az aki csinálta hogy mostmár semmi baj nemlehet vele még akkor se ha már ma kibujna:) De azért maradjon még bent legalább 2 hetet.

Mi még mindig nem tudjuk hogy fiu-e vagy lány.Kis szégyenlös mindig ugy forog hogy ne lássuk:)


veled mi ujság?

2009. júl. 24. 06:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!