Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent az, hogy az ovu...

Mit jelent az, hogy az ovu mikroszkóp már 6. napja páfrányos?

Figyelt kérdés
Vagyis úgy értem, első 2 nap(szombat-vasárnap) még vegyes volt, hétfőn már 80% páfrányos, majd keddtől mind a mai napig elég erőssen megfigyelhetők benne a páfrányok.Sajna az utolsó mensim okt. 19.-én volt, az utolsó tesztet 3 hete csináltam. Ha kell a görbém azt is beszúrom, hátha valaki többet tud kiolvasni belőle.
2008. dec. 18. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:

szia,

Amikor páfrányos akkor vagy fogamzó képes.

2008. dec. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]

Igen ezt én is tudom, de ezt most nem tudom mire vélni, mivel már 2 hónapja nem jött meg....

2008. dec. 18. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:
terhes teszt????
2008. dec. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy csináltam-e??? Már vettem egyet, de a sok csalódás miatt nem merem megcsinálni, amúgy azt tervezem, hogy vagy 7végén, vagy jövő7 elején ellövöm aztán meglátjuk...de nem tetszik ahogy a görbém alakul...Jaa egyébként du.- ként nyugalmi állapotban 37-37,3 között ingadozik a hőm.
2008. dec. 18. 19:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Nalam azt jelentette, hogy terhes vagyok. :o)
2008. dec. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
bárcsak az lenne....de már nem tudom miben bízzak....
2008. dec. 18. 19:57
 7/7 A kérdező kommentje:

olyan a mikroszkópon, mint itt a képen:

[link]

2008. dec. 18. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!