Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy a tüszőrepedé...

Lehetséges, hogy a tüszőrepedés az ovu teszt pozitív napján van?

Figyelt kérdés

Tegnap volt erős ovu fájdalmam, az ovu tesztcsíkja azonban még halványabb volt egy picivel a kontrolléhoz képest.

Ma reggelre 0,2 C-kal megemelkedett a hőm, viszont az ovu tesztem most lett igazi pozitív. Én úgy tudtam, hogy az utolsó alacsony hő napján van ovu, este éreztem is, mégis ma pozitív a teszt.

Akkor ma is és az első negatív napon is legyünk együtt? Én már nem értem. :(


2010. szept. 16. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem a teszt tájékoztatóján rajta van, hogy amikor pozitív, akkor onnan 24-36 órán belül van ovuláció. Tehát bármikor.
2010. szept. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia nekem a múlt hónapban ugyan így volt.Előbb esett le a hőm 1 nappal , minthogy az Ovu teszt pozitívat mutatott.

Ha a hőgörbéd jó szerintem nincs miért aggódnod.Múlt hónapi görbém. [link]

2010. szept. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztató választ!

Nemrégiben teszteltem még egyet és már megint halványabb a teszt vonala, vagyis ezek szerint feltételezem, hogy tegnap estétől ma kora délutánig tartott a "pozitív nap".

A hőgörbém eddig rendben van, remélem ezután is minden oké lesz...

2010. szept. 16. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!