Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüszőrepedés után lehet...

Tüszőrepedés után lehet halványcsíkos az Lh-teszt?

Figyelt kérdés
Egy injekciós hormonkezelésen vagyok túl. Injekcióval stimuláltuk a petefészkem. Az orvos megállapította, hogy elérte a tüsző a megfelelő méretet és kaptam egy tüszőrepesztőt. Eszerint a tüszőrpepedés ma hajnalban megtörtént. Mondta, hogy este legyünk együtt a férjemmel. Eddig nagyon optimista voltam, de most, hogy még kicsit fáj a petesfészkem(mondjuk tegnap jobban fájt) , ezért kiváncsiságból csináltam egy Lh tesztet, mert még régebbről volt itthon. Már többször voltam ma pisilni, tehát nem reggeli, sőt! És így is halvány csíkos lett a teszt. Lehetséges, hogy tüszőrepedés után még akár 1 napig jelen van az Lh a szervezetemben. Ettől függetlenül lehetett tüszőrepedáésem hajnalban? (A hasam attól is fájhat, mert nagyon sok tüsző indult érésnek mindkét petefészkemben, amelyek még nem érték el a megfelelő méretete, de nem is szívódnak fel azonnal...)
2011. jan. 27. 13:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, még kimutatja az lh-t, csak csökkent a mennyisége az ovuláció után.
2011. jan. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!