Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A lelki háttér függővé teszi...

A lelki háttér függővé teszi a teherbeesést?

Figyelt kérdés
A babatervezésnél szinte elkerülhetetlen, hogy ne koncentráljunk az eseményekre. Hogyan lehet lazítva véghezvinni a tudatosságot? Egyszer már szültem (nem várt terhesség)úgy h nem igazán éreztem jól magam a kapcsolatomban. Ma ez megváltozott. Rendbejött az életem egy szerető ember mellett, akivel viszont a tudatosság miatt (?!) nem esek teherbe... Rossz kapcsolatban a lelki háttér nem befolyásolja a teherbe esést. Ha felkészülve várom a terhességet, akkor nem sikerül. Hogy is van ez?
2008. dec. 17. 22:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
mi is kb fel eve probalkozunk tesoval
2008. dec. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
első-látod ezt nem értem h aki szeretné várja nnak nem jön ...aki meg nem is szeretne...na mindegy...de tényleg nagyon rossz minden hónap mikor megjött jajj akkor egy két nap hozzám se lehet szólni, s szégyellem is magam merthogy kisfiam nem lenne elég nekem h ennyire szeretnénk másikat...ááá egyszerűen már odáig jutottam h el se tudom magam képzelni terhesen mégegyszer
2008. dec. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen. Ez a gyakorlat. Nem foglalkozni a tervezett babával. Tervezett tervezetlen. Ez elég furcsán hangzik. Ráadásul hány hónapig szedjem még a Gravidát??????????????????????
2008. dec. 17. 22:42
 14/15 A kérdező kommentje:
A pozitív oldala a tervezett babavárás sikertelenségének, ha lehet ilyet "mondani", hogy 2 orvos már megdícsért a hozzáállás miatt. Mármint hogy tervezünk és figyelünk, felkészülünk...
2008. dec. 17. 22:45
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
mi arra gondoltunk,hogy a szex jó és élvezzük,minél többször,végre,védekezés nélkül - én is erre koncentráltam,a boldog következményekre nem. nagyon hamar össze is jött a babóca. Drukkolok!
2008. dec. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!